EliteTurk

Aileden
Tuhaf cisim dünyayı sıyırdı geçti!
Bugün dünyanın çok yakınından geçen uzay cisminin ne olduğu anlaşılamadı.

Bugün ne olduğu henüz anlaşilamayan bir uzay cismi Dünya'nin çok yakinindan geçtiği belirlendi.

Astronomlar, cismin uzaydaki hurda parçalarindan biri veya küçük bir asteroid olabileceği düşüncesinde. Çapi 10-15 metre olarak ölçülen cisim çok küçük olduğundan, Dünya'ya çarpsa bile ciddi zarara yol açmayacakti.

NASA'dan yapilan açiklamada, uzay cisminin Dünya'ya yaklaşik 128 bin kilometre uzaktan geçtiği belirtildi.

Hep diyolarda cisim çarpıcaktı son anda sıyırdı geçti vs vs vs diye, bu dünyanın bi tarafından bal falan damlıyo heralde daha hiç "Dünyaya eşşek kadar bi meteor çarptı" diye bi haber görmedim. :lol:

EliteTurk

Aileden
ironEyE demiş ki:
Hep diyolarda cisim çarpıcaktı son anda sıyırdı geçti vs vs vs diye, bu dünyanın bi tarafından bal falan damlıyo heralde daha hiç "Dünyaya eşşek kadar bi meteor çarptı" diye bi haber görmedim. :lol:
Öyle bir şey olursa allah göstermesin zaten bu forumda göremessin.. :popcorn: :curtain:

ironEyE demiş ki:
:santa:

EliteTurk

Aileden
ironEyE demiş ki:
Bir eşşek boyutundaki gök taşı dünyayı yok etmez. :P
Biliyorum yer küreye çarpmaz çünkü girdiği gibi yok olmaya başlıyacaktır,bulunduğu ortamın basıncından ve yer yüzü katmanlarından dolayı.. :starving: :curtain:

Yukarı Alt