http://www.bildirgec.org/yazi/isik-hizi ... turkiye-de

Muthis bir olay.Su an kampanyadalar.Size ucretsiz modem,baglama verioyrlar.Ve su an ttnetin kotasız 1m/s 'si bunların sınırsız 5m/s'sine ESİT.Bizim site bunlarla anlasma yapmıs,babamı ikna edersem direk bi 3 veya 5 li alıcammm :lolmuch: :lolmuch: Bilgiler verdigim sitede.İste bi kotulugu,site topluluklarında var sadece.Agaoglu,atasehir fln ole yerlerde.100m/s dusunun behh o imrendigimiz japonlar gibi.Vay anasınııı

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Muhaha

Mesela QUiKNET ile,
1,5 saatlik bir filmi sadece 1,5 dakikada indirebilir,
Sevdiğiniz şarkılarla dolu bir koca albümü saniyeler içinde yükleyebilirsiniz.
QUiKNET Niçin Işık Hızında ?

Çünkü, QUiKNET'in altyapısında fiber optik kablolar kullanılır.
Türk Telekom Boru Hattı Mı Kullanıyor Oda Fiber Kullanıyor :mrgreen: . Muhaha Yarıldım Ya :mrgreen: Allah Cezalarını Vermesin :mrgreen:

Kemalist demiş ki:
Muhaha

Mesela QUiKNET ile,
1,5 saatlik bir filmi sadece 1,5 dakikada indirebilir,
Sevdiğiniz şarkılarla dolu bir koca albümü saniyeler içinde yükleyebilirsiniz.
QUiKNET Niçin Işık Hızında ?

Çünkü, QUiKNET'in altyapısında fiber optik kablolar kullanılır.
Türk Telekom Boru Hattı Mı Kullanıyor Oda Fiber Kullanıyor :mrgreen: . Muhaha Yarıldım Ya :mrgreen: Allah Cezalarını Vermesin :mrgreen:

Bende onu hic anlamadım.Arabas satio sanki ısık hızında.Ama deneme bilgisayarına oturdum.5m/s muthisssssss hızlı.Az once baktım.Youtubeda tum videolar cok hızlı doluyor.

TellCom Turkcell Grup şirketi ve yeni kullanıma sundukları bu alt yapı ile telekomdan daha yüksek bir seviyede giriş yapacak gibi gözüküyorlar. Açıkcası telekomun verdiği hızlar ile kıyaslandığında hem hız olsun hem fiyat olsun oldukça fark var aralarında...
Turkcell'miş bence bu iş tutar zaten telekom yabancıların elinde Paramı bi yabancıya yedirmektense Turkcell'e veririm daha iyi

Yukarı Alt