TTNET ADSL'DE SON SÜRAT YAZ FIRSATI !

Hızlı ve kesintisiz İnternet, yani TTNet ADSL'den bütün abonelerine Son Sürat Yaz Fırsatı! 2 Temmuz – 31 Ağustos tarihleri arasında kampanyaya başvuran mevcut ya da yeni aboneler, 12 ay boyunca % 12 indirimden yararlanıyor. Hemen başvurun bu büyük indirimi kaçırmayın.

Kampanyadan herhangi bir abonelik taahhütü olmayan mevcut ve yeni müşterilerimiz 24 aylık abonelik taahhütü imzalayarak yararlanabilecektir. Aylık kullanım ücretlerine yapılacak %12 indirim, kampanya başvurusunun yapıldığı ayı takip eden aydan itibaren 12 ay boyunca geçerli olacaktır. 24 aylık abonelik süresi boyunca arzu ederseniz tarife paketinizi değiştirebilirsiniz. Kampanya kapsamında yeni abone olacak müşterilerimiz diledikleri tarife hız ve paketini seçebilirler. Bir sefere mahsus alınan 29YTL bağlantı ücreti bu kampanya kapsamında alınmaya devam edilecektir. Arzu eden müşterilerimiz bağlantı ücretini, aylık 3 YTL olmak üzere 12 ay taksitle toplam 36 YTL olarak ödeyebilirler. Limitli paketlerde kota aşım ücreti mevcut tarifedeki haliyle uygulanmaya devam edilecektir.

Kampanyaya katılmak için hemen Türk Telekom Ofisleri, Türk Telekom Bayileri veya TTNet Çözüm Ortakları (Casper , Crea, Datateknik, Elkotek, Sentim, Vestel) bayilerine başvurun bu büyük indirimi kaçırmayın! TTNet ADSL abonesi iseniz 444 0 375 TTNet Çağrı Merkezini arayarak da kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Detaylı bilgiye ADSL satış noktalarından ve 444 0 375 TTNet Çağrı Merkezinden ulaşabilirsiniz.

*Başka kampanyalardan yararlanan müşterilerimiz taahhüt süreleri dolmadan bu kampanyadan yararlanamayacaktır. *2 Temmuz tarihinden önce Son Sürat Fırsat Kampanyasından yararlanan müşterilerimizin indirim süresi ve indirim oranı değiştirilmeyecektir. * Kampanyadan yararlanan müşterilerin ADSL hattını 24 aylık taahhüt süresi dolmadan iptal etmeyi istemesi durumunda, abonelik iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan indirimler geri alınacaktır. *Kampanyamız TTNet ADSL altyapı olanakları ile sınırlıdır. *1 Ağustos 2007 tarihinde uygulanmaya başlanan yeni TTNet ADSL tarifesi kapsamında üst paketlere taşınan ve bu tarihen önce kampanyaya katılan müşterilerimize, taşındıkları paketlerin ücretleri üzerinden indirim uygulanacaktır.

Sitesinden Alıntıdır..

su an itibari ile tam 4096 :) ve hic bir sey degismiyor sadece flashgetle bazen 350 ile cekiyom :)
daha tam oturmadigini umuyorum insallah daha da guzel oacakl
-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Morwena

Buralıyım
harbi hea walla ama ona bakarsan başka ülkelere 40 K kullanan adamlar var benim bi ark 40 K kullanıyo çok ta ucuz oraya göre Cool

Morwena

Buralıyım
olsun Can gene hiç yoktan iyidir gerçi burası Türkiye 1 ay sonra fiyatlar tavan olur merak etme

şerefsiz a.k bu telekom millet 20mb baglantı kullanıo bizimkiler hala 2048 1024 kotalı kotasız peşindeler
faiş fiyatlara dandik internet

yetermi demiş ki:
şerefsiz a.k bu telekom millet 20mb baglantı kullanıo bizimkiler hala 2048 1024 kotalı kotasız peşindeler
faiş fiyatlara dandik internet
DikkatLi Konuş..
Ahır Değil Bura Forum Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Sen İşin İçinde Olmadığından AnLamassın..
Bilenler Bilir..
Türktelekom Adsl i Getirmeden Önce Türkiyedeki İnternet Hızını Bi aRAştırın Bakalım..
Yawf Öncede Bi siteye Tıklardım..Okuldan Dönüşte anca açılırdı site..
Adsl i İlk Alanlardanım Ben..ilk başta 32 kbps Hızla Giriliodu..Şimdi?
Hala Şikayet Hala Şikayet..
Pes Doğrusu.!!!

merak etme adsl cıkmadan önce 25kble baglandıgım günleri bende hatırlıyorum
simdi yok 4gb kotaydı oyk oydu buydu ayın 15 olmadan kota doluyor bidahaki ay 50m fatura geliyor bu mu güzel hizmet

yetermi demiş ki:
merak etme adsl cıkmadan önce 25kble baglandıgım günleri bende hatırlıyorum
simdi yok 4gb kotaydı oyk oydu buydu ayın 15 olmadan kota doluyor bidahaki ay 50m fatura geliyor bu mu güzel hizmet
Madem Adsl Siz zAmanLaRI Hatırlıosun..
Sen adsl Yokken 4 gb indirsen ne kadar faturanın gelicenide biliosundur..

4 gb indirmek :)

ben hatirlarimda adsl yokken kablonet denen bir illet vardi
128 kb/s hiz verirlerdi buda 15 20 ye zar zor tekabul ederdi ondan once zati 56 k modemler vardi daha oncesi ise bbslere baglanirdik 4 gb degil 400 mb indiremezdik :) imkansizdi yagmug yagar zulum cekerdik hayati zindan ederdiler bize

Simdi bir seyler yeni yeni oturmaya basladi tamam baska ulkelerde 40 mbit var bizde 4 mbit oldu ama hala 3. dunya ulkelerii cogundada internet yok
daha iyisini hakkediyoruz ama su an telekomun sirtndaki kambur kalkti ve cok seyler degisicek
Turk telekom artik eskisi gibi degil

Yukarı Alt