bendede aynı sorun var fazla birşeyde indrmedim bu ay ama kota 6.705.644.589
(6,245 GB) böyle 4günde 955.525.864
(911,26 MB)
en fzla ben 450mblık iş yaptım

neden böyle oluyor çünkü adamlar bizden çaldıkça biz hala onların servisini kullanıyoruz çünkü mecburuz başka alternatif yok(gerçi ben sınırsız kullanıyorum pek problemim yok) ama onlar kotayı hoplattıkça siz bişey yapmazsanız yarın girdiğinizde 4 gb iken 5 deil 10gb olur :wink1:

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Pennywise demiş ki:
neden böyle oluyor çünkü adamlar bizden çaldıkça biz hala onların servisini kullanıyoruz çünkü mecburuz başka alternatif yok(gerçi ben sınırsız kullanıyorum pek problemim yok) ama onlar kotayı hoplattıkça siz bişey yapmazsanız yarın girdiğinizde 4 gb iken 5 deil 10gb olur :wink1:
Ben bu gidişle dilekçe yazcam madur çok keriz yerine koydular bizi

Pennywise demiş ki:
cok güzel özetlemişsin ,baska gidecek kapımız olmadıgından kullanıyoruz...
ama en iyi çare kapattırmak ^^(öss olmasa kapatmam da işte bakma^^ )

çift pc si olup tek modemden iki pc ye de net atanlar size ayda nekadar fatura gelio :? normalden nekadar fazla gelio yani

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
hmzsnmz demiş ki:
furius demiş ki:
en iyisi dava açın ıspatlayabilirseniz verdiğiniz paranın 10 katını alırsınız
valla bu tt ye dava da acsak kesin bi yol bulup ondanda kurtulurlar
Ben bunları şikayetvar.com a kadar şikayet eetim herifler beni arıyolar hikaye uyduruyolar yok harcamışsındır yok pc deki virüste yapabilir sinirden kendimi zor tuttum

Elecktr10 demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
furius demiş ki:
en iyisi dava açın ıspatlayabilirseniz verdiğiniz paranın 10 katını alırsınız
valla bu tt ye dava da acsak kesin bi yol bulup ondanda kurtulurlar
Ben bunları şikayetvar.com a kadar şikayet eetim herifler beni arıyolar hikaye uyduruyolar yok harcamışsındır yok pc deki virüste yapabilir sinirden kendimi zor tuttum
aynen ya , babam tt bayisine gitmiş oglan böyle böyle diyor diye. adam demis oglan bilmiyor ,harcamıssınızdır ki aşmışsınız kotayı demiş yaa gidim gömecem herife resmen kafam attı. :evil:

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
hmzsnmz demiş ki:
Elecktr10 demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
aynen ya , babam tt bayisine gitmiş oglan böyle böyle diyor diye. adam demis oglan bilmiyor ,harcamıssınızdır ki aşmışsınız kotayı demiş yaa gidim gömecem herife resmen kafam attı. :evil:
Kafanın atması çok normal herifler bize durduk yere para ekliyolar nasıl olur bu ya :evil:

Bu yüzden dolayı 3-4 ay önce iptal ettirmek zorunda kaldım hattımı.200YTL toplam fatura ki o kadar yapmam imkansız.Yeniden bağlattım, ama birdaha olursa bu sefer basarım kalayı... :evil:

DaWixed demiş ki:
Bu yüzden dolayı 3-4 ay önce iptal ettirmek zorunda kaldım hattımı.200YTL toplam fatura ki o kadar yapmam imkansız.Yeniden bağlattım, ama birdaha olursa bu sefer basarım kalayı... :evil:
bunların yaptıklarına aklım ermiyor :evil: :evil:
nasıl bir iştir böyle acık acık soyuyorlar resmen.

Yukarı Alt