sTReeT demiş ki:
arkadaslar servısı aradım suanda ttnetlılerın yurtdısı cıkıslarında problem varmıs yanı sunucusu yurt dısında olan (%75) baglar
erısıme kapalı bunun yarına kadar duzelıcegı soylendı.
Peki bunun netin gidip gelmesiyle bi ilgisi olabilirmi?.Gidip geliyo sürekli kafayı yiycemde :twisted:

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
StillZ demiş ki:
sTReeT demiş ki:
arkadaslar servısı aradım suanda ttnetlılerın yurtdısı cıkıslarında problem varmıs yanı sunucusu yurt dısında olan (%75) baglar
Peki bunun netin gidip gelmesiyle bi ilgisi olabilirmi?.Gidip geliyo sürekli kafayı yiycemde :twisted:
olabılır ama bence arama
cunku herkes sormak ıcın telefonlara üşüştü yaw 10 dk beklıyorsun muzıkle bazen cevap verecek kısı yok dıyor bazende adam cıkıp soyluyor ben 16 dk konustum :(

Beijo

Bilgiliyim
evet bende de bu sorun vardı sanırım 2 gündür sro'ya giremiyorum undergoing hatasi veriyordu bugün modeme attiğim 50. resetten sonra anca girebildim...

yaw bende bağlantı gidip geliyor sürekli arkaşımdada aynı bundan kaynaklanıyorsa umarım çabuk düzelir.

ben silkraodı bırakçam bunlar yüzünden 7/24 pc açık günde5 saat bile sro açık olamıyo :D

ttnet adam olsun var ya kafamı keserim ya ne biçim bi iştir anlamıom boyuna dc ye bişi ol

RoyalFlush

Bilgiliyim
Fre3sTyLe demiş ki:

Yarınmı?????Hiç umutlanmayın arkadaşlar ben yazın ortasında yabancı cs serverlarında aşırı pingden dolayı atıldığımdada telekomun yurtdışı çıkışlarında problem var diyorlardı haala aynı pilavı yediriyorlar...

Bundan 4-5 ay sonra aradığınızda yine aynı şeyi söylerlerse RoyalFlush söylemişti dersiniz....

Aslında reklamlarını değiştirmek lazım...Türkiye'nin interneti değil
Türkiye'nin rezaleti olmalı

RoyalFlush demiş ki:
Fre3sTyLe demiş ki:

Yarınmı?????Hiç umutlanmayın arkadaşlar ben yazın ortasında yabancı cs serverlarında aşırı pingden dolayı atıldığımdada telekomun yurtdışı çıkışlarında problem var diyorlardı haala aynı pilavı yediriyorlar...

Bundan 4-5 ay sonra aradığınızda yine aynı şeyi söylerlerse RoyalFlush söylemişti dersiniz....

Aslında reklamlarını değiştirmek lazım...Türkiye'nin interneti değil
Türkiye'nin rezaleti olmalı
Bu kadarda çok bilmişlik yapmayın. yurt dışı bağlantılarında sorun olduğu doğru. farkındaysan yabancı sitelere girmediği zaman türkiyede bulunan sitelere problemsiz bağlanabiliyor.

Yukarı Alt