- Resim Silinmiş.

bakın tarife limitsiz >>>kotayı aşan miktar 334 MB<<<<

bU Nasıl oluyor? ayrı 49,90 ödemem gerekirken kotayı aştığı için mi 52,50 ? TTNET .....

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bizede başta interneti bağlarken aylık 29 ytl dediler ben daha bi ay 40 ytl den aşşağı geldiğini görmedim 2yıllık sözleşmede doldu başka bi firmaya geçeceğim

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
walla limitlide hiç görmedim limiti geçmeyen bence ttnet limitsize geçin sorunlar kalksın ortadan pederleri ikna edemiyorsanız bana cep telini verin ben arayayım :D

Madem kanıtın var git ttnet satış noktasına falan de bune bune 50 lira verecekken neden 52.5 lira vereyim? olmadı dava aç öyle bi dava açsan Türkiye ayağa kalkar vallahi :D herkes ttnetten yakınıyo

Absence

Hemende sahtekarlık orda çalışanlarda insan evladı hataları olabilir.

Absence

HeartLess demiş ki:
kotakot demiş ki:
Hemende sahtekarlık orda çalışanlarda insan evladı hataları olabilir.
O konuda haklı olabilirsin ama 3ay boyunca sabit 61.25Para ödedim hata 1kere 2kere olur sonrası zaten belli :|
Elinde kanıt olduktan sonra götür göster adamlar aa yanlışlık olmuş düzeltelim afedersiniz derlerse ne ala ama adam inkar ederse ozaman sahtekarlık dersin

aynen bak şimdi bizim burda kağıt var dah interneti alal 1 ay oldu sözleşmede limitsiz tarife 49 tl hediye modemi almadık diye 39 tl ama gelen fatura 79 tl :?

Absence

ironEyE demiş ki:
aynen bak şimdi bizim burda kağıt var dah interneti alal 1 ay oldu sözleşmede limitsiz tarife 49 tl hediye modemi almadık diye 39 tl ama gelen fatura 79 tl :?
İlk ay ise oyle gelir açılış ucreti alıyorlar

Absence

ironEyE demiş ki:
kotakot demiş ki:
ironEyE demiş ki:
İlk ay ise oyle gelir açılış ucreti alıyorlar
e tmm da bunu neden adamlar bize baştan sölemediler resmen dava açmak lazım
Babanın (yada senin) imzaladığın kağıdı bir oku bakalım yazıyor mu orda yazmıyor mu

extraloob demiş ki:
walla limitlide hiç görmedim limiti geçmeyen bence ttnet limitsize geçin sorunlar kalksın ortadan pederleri ikna edemiyorsanız bana cep telini verin ben arayayım :D
Ben ikna ettim geçtik. :D

Ps= Eğer tarife ye geçtiyseniz modeme res atıp tekrar kurmanız gerekir. Res atın ki limitsiz den yararlanın. Res atıp tekrar kurduktan sonra bir daha ki ay tamamdır. :wink1: Ama unutma RESET önemli. :wink1:

Evet şuan ttnet mağduru oldum ben de.Gelen faturaya baktığımda 2 yıl anlaşmalı olarak 44 liraya sınırsız kullanıyordum.Ancak gelen faturada bu kalkmış olarak geldi ve 50 lira geldi :O 2 yıl dolmamasına rağmen. Bu ne sahtekarlıktır ya ! Şimdi ttnetten çıksak adam dicek siz çıktınız karşılığında 150 lira gibi bi ücret isticek bombalicam sonunda ttnet binasını tövbe tövbe!

sana o sekilde gelmeisnin sebebi sudur eger yeni gectiysen limitli haldeyken bir iki gün kullandıysan bile onun paraısnı keser senden hem sınırısz parasını alır hemde limitlide kullandıgın gün e gerek belli bir üçret keser yani yeni gectiysen problem budur ama en az iki aydır limitsiz kullanıyorum diyorsan bilemiyorum

Yukarı Alt