arkadaşlar ben araştırdım ve buldum ttnet hızlandırıcı bunu indirin ve bilgisayarınısa kurun sonra silkroad no dc calıştırın oyuna girmeye calışırken hiç donmayacak deneyin ve görün ben denedim iyi oldu indirin burdan: link:http://4440145.net/depo.htm :lol: headbang2ft9

yok tt netle alak adamla konuştum normal diyor sitenin serverları ile alakalı imiş öyle diyor

Jigsaw

Aileden
MonteCarlo demiş ki:
Hocam bildiğim kadarıyla bu Dial-Up için ,Sadece çevirmeli Bağlantıda oluyor Sanırım.
Doğru biliyorsun. Bunun gibi sürüyle program var bir işe yaradığı yok. Anca resimlerin kalitesini düşürüp hızlı açılmasını sağlıyorlar.

COK ÖZÜR DİLERİM BU KONUDA BU İNTERNET HIZLANDIRICI DİAL-UP TTNET CEVİRMELİ KULLANANLAR İÇİN BEN CEVİRMELİ KULLANIYORUM BİLGİSAYARA YÜKLEDİM HIZINI COĞALTI SAYFA KALİTESİNİ DÜŞÜRMÜYOR AMA BU TTNET HIZLANDIRICISI START GELMEYEN İÇİN VE NO DC KULLANANLARIN LAG ORANINI %30 İNDİRİYOR AMA HER NO DC PROGRAMINA GÖRE DEĞİŞİYOR

Prada

Cevirmeli baglantiyla SRO oynuyosun oylemi? Bildigimiz dial-up la yani? walla helal olsun :santa:

KupeR demiş ki:
Cevirmeli baglantiyla SRO oynuyosun oylemi? Bildigimiz dial-up la yani? walla helal olsun :santa:
bende o şeyden kullanıyorum hep sifre soruyo baglanıyo internet üstünde ADSL USB MODEM DIAL-UP yazıyo ama aylık 30ytl

Yukarı Alt