1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

TTNet e-posta adresleri değişti


 1. ReAcTiVe

  ReAcTiVe rank8

  Kayıt:
  4 Ekim 2007
  Mesajlar:
  2.262
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Lise

  @ttnet.net.tr uzantılı e-posta hesabı kullananlara önemle duyrulur.

  TTNet, e-posta sistemini yeniledi. Yeni sistemde tüm TTNet e-posta kullanıcılarının posta kutusu büyüklüğü 10 MB'dan 1 GB'a yükseltilirken e-posta hizmetinin adı ve adres uzantısı da yenilenerek akılda kalıcı bir isim olan "ttmail.com" şeklinde değiştirildi. Bu yenilemeyle birlikte TTNet'in web tabanlı e-posta arayüzü tamamen değişirken yeni özellikler eklendi. E-posta konusunda en gelişmiş özellikleri, kullanımı kolay arayüzlerle sunan Microsoft Exchange altyapısına geçildi. Böylece kullanıcılar, binlerce e-postayı posta kutularından silmeden diledikleri süre saklayabilecek. Ayrıca yeni e-posta sistemiyle, kişisel adres defteri, kişisel takvim ve kişisel klasör gibi pek çok özellik de etkin bir şekilde kullanılabilecek.

  TTNet'in yeni e-posta hizmeti ile tüm kullanıcıların e-posta adreslerinin uzantıları "ttmail.com" oldu (Örneğin abc@ttnet.net.tr e-posta hesabına sahip olan bir kullanıcının e-posta adresi, abc@ttmail.com olarak değişti). E-posta kutuları ise içerdikleri e-postalarla birlikte yeni sisteme aktarıldı. 9 Aralık tarihinden itibaren 1 yıl süreyle "ttnet.net.tr" uzantılı e-posta adresine gelen tüm e-postalar, "ttmail.com" adresine yönlendirilerek, TTNet e-posta kullanıcılarının eski adreslerine gelen tüm mesajlarını almaya devam etmeleri ve üye oldukları haber gruplarından maillerini kesintisiz alabilmeleri sağlanmış oldu.

  TTNet'in ADSL müşterileri, henüz e-posta hesaplarını yaratmadılarsa, abonelik bilgilerini kullanarak TTNet web sayfası üzerinden e-posta adreslerini seçip e-posta hesaplarını yaratabilir ve kullanmaya başlayabilir.
   
 2. TurKKillS

  TurKKillS Buralıyım

  Kayıt:
  14 Mart 2007
  Mesajlar:
  4.587
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Çevre Mühendisliği.
  Şehir:
  geriden...

  haber için çok tşk.ler kardeş extraokk :santa: :santa: