GreenPearL

Bilgiliyim
Beyler Ben TTNet 8mbit uygulamasına geçicem fakat şöyle bişey var 15gb'dan sonra 512kb/s düşüo Diolar.Ama benim arkadaşımda kullanıyor böyle bişey yok 35gb oldu hala 400-500kbs ile indirio neden böyle oldu Lütfen cvp :think:

Advance

Çoğu kişide aynı şey kimsenin hızını düştüğünü görmedim ben :think:

GreenPearL

Bilgiliyim
@Emma
Tamam Hemen Geçiorum Yarın 8mbite' Kop Kop
@Advance
İnş Öyle oLur :D:D

Herkes'te öyle değil.
Yavaş yavaş düzeltiyorlar.
Hızları azaltıyorlar bazı yerlerde...

Yani sistem tam oturunca hızlarınız düşecek*

Advance

volkan.ka demiş ki:
Herkes'te öyle değil.

bu sadece TTnette böyle değil mi?
Smile ADSL'de yine aynı fiyat 8Mbit sınırsız diye biliyorum eğer öyleyse Smile'a mı geçsek :sfff:

EmmaW

bana birisi ilk 3 ay 15gb i geçsende farketmiyor demişti ama 3 ayı geçip hala aynı hızla indirenler var özledim valla 8mbit'i okul saolsun 1mbps kotalıya yatay geçiş yaptım :D yazın tekrar 8mbit :D

Advance demiş ki:
volkan.ka demiş ki:
Herkes'te öyle değil.

Smile ADSL'de yine aynı fiyat 8Mbit sınırsız diye biliyorum eğer öyleyse Smile'a mı geçsek :sfff:
Hepsi aynı TTnet,Smile,Biri ...

Normal SINIRSIZ 99 tldir :wink1:

Hala bilmiyorsunuz bazı şeyleri, öğreneceksiniz :wink1:
Kota * yazmışlar.

(*) aşağıda bu yıldızın ne manaya geldiğini yazmışlardır,bir bak derim ...

Sen yorulma ben yazayım ;

** 8Mb’e kadar ADSL hizmetinde alınacak hız garanti edilmemekte olup telefon hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafeye bağlı olarak en yüksek 8 Mb’e kadar hız sağlanmaktadır. Tüm "8 Mbps'e kadar ADSL paketleri" için aylık 15 GB adil kullanım uygulanacaktır. Adil Kullanım Uygulaması Politikası gereğince ayda 15 GB'nin aşılması durumunda, aşılan tarihten itibaren kullanım hızı en fazla 512 Kbps ile sınırlandırılacak ve dönem sonunda normal hızına dönecektir.

EmmaW

volkan.ka demiş ki:
Advance demiş ki:
volkan.ka demiş ki:
Herkes'te öyle değil.

Hepsi aynı TTnet,Smile,Biri ...

Normal SINIRSIZ 99 tldir :wink1:
yanlış hatırlamıyorsam bu 49tl lik hız kotalı + hep 8mbit değil 8- ye de düşebiliyor 99tl lik olanda herzaman 8mbit + kotasız

Advance demiş ki:
@volkan.ka
şu tabloyu bi inceler misin? :wink1:
hemen altındaki yazıyı okumadın anlaşılan
** 8Mb’e kadar ADSL hizmetinde alınacak hız garanti edilmemekte olup telefon hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafeye bağlı olarak en yüksek 8 Mb’e kadar hız sağlanmaktadır. Tüm "8 Mbps'e kadar ADSL paketleri" için aylık 15 GB adil kullanım uygulanacaktır. Adil Kullanım Uygulaması Politikası gereğince ayda 15 GB'nin aşılması durumunda, aşılan tarihten itibaren kullanım hızı en fazla 512 Kbps ile sınırlandırılacak ve dönem sonunda normal hızına dönecektir. Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir. Statik IP talep etmeniz halinde, aylık ücreti 2,78 TL'dir. Aktivasyon ücreti sadece bir kereye mahsus, ilk abonelikle alınır. Limitli paketlerde limit aşımları ayrıca faturalandırılacaktır. Limit aşım ücreti her Mb başına 1Mb 4GB limitli bağlantıda 0,0093 TL'dir.

GreenPearL

Bilgiliyim
volkan.ka demiş ki:
Kota * yazmışlar.

Aynen

Advance

Hyperion demiş ki:
Advance demiş ki:
@volkan.ka
şu tabloyu bi inceler misin? :wink1:
hemen altındaki yazıyı okumadın anlaşılan
** 8Mb’e kadar ADSL hizmetinde alınacak hız garanti edilmemekte olup telefon hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafeye bağlı olarak en yüksek 8 Mb’e kadar hız sağlanmaktadır. Tüm "8 Mbps'e kadar ADSL paketleri" için aylık 15 GB adil kullanım uygulanacaktır. Adil Kullanım Uygulaması Politikası gereğince ayda 15 GB'nin aşılması durumunda, aşılan tarihten itibaren kullanım hızı en fazla 512 Kbps ile sınırlandırılacak ve dönem sonunda normal hızına dönecektir. Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir. Statik IP talep etmeniz halinde, aylık ücreti 2,78 TL'dir. Aktivasyon ücreti sadece bir kereye mahsus, ilk abonelikle alınır. Limitli paketlerde limit aşımları ayrıca faturalandırılacaktır. Limit aşım ücreti her Mb başına 1Mb 4GB limitli bağlantıda 0,0093 TL'dir.
:oops:

volkan.ka demiş ki:
Kota * yazmışlar.

** 8Mb’e kadar ADSL hizmetinde alınacak hız garanti edilmemekte olup telefon hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafeye bağlı olarak en yüksek 8 Mb’e kadar hız sağlanmaktadır. Tüm "8 Mbps'e kadar ADSL paketleri" için aylık 15 GB adil kullanım uygulanacaktır. Adil Kullanım Uygulaması Politikası gereğince ayda 15 GB'nin aşılması durumunda, aşılan tarihten itibaren kullanım hızı en fazla 512 Kbps ile sınırlandırılacak ve dönem sonunda normal hızına dönecektir.
Buyrun :kalp:

Prada

Ben başına gelen biri olarak söyleyeyim...

Eylul ayında 30 gb dolduğu gün 512 ye düştü bağlantım.. yaklaşık 10 gün 512 takıldım..

GreenPearL

Bilgiliyim
volkan.ka demiş ki:
volkan.ka demiş ki:
Kota * yazmışlar.

Buyrun :kalp:
Peki TTNet'te Şuan Arızamı Var Yoksa Alt Yapısımı Hazır Deil Daha Yarın Geçeyim Bari İndiriyim gta4 C0d SErisini NFs Shift Falan :headbang: :buddha:

GreenPearL

Bilgiliyim
Prada demiş ki:
Ben başına gelen biri olarak söyleyeyim...

Eylul ayında 30 gb dolduğu gün 512 ye düştü bağlantım.. yaklaşık 10 gün 512 takıldım..
Arkadaşımın Kotaya Baktım 3 Ay 50gb İndirmiş 5 Aydır 8Mbit'te Hemen Hemen Ve 500kbs indirio

Yukarı Alt