invaders

Bilgiliyim
Şimde 29 tl lik tt net kullanıyorum ama interneten girmedigim helde bile fatura çok gelioy bu yüzden 49 tl lige geçmek isitoyrum ama ailemi ikna edemiyorum.
ikna yöntemi olan varsa yazsın lütfen

apartmanda arkadaşın veya int kullanmak isteyen biri varsa onlarla ortaklaşa kullanınneti örn: 3 kişi kullanırsanız ay 16 ytl ödersiniz

talip123 demiş ki:
furious demiş ki:
apartmanda arkadaşın veya int kullanmak isteyen biri varsa onlarla ortaklaşa kullanınneti örn: 3 kişi kullanırsanız ay 16 ytl ödersiniz
fatura 50 lira gelince ne olacak :D
1 aylık sınırsız olunca 49 /3 16 ytl olur max. . tabi 3 kişi kullanırlarsa

furious demiş ki:
talip123 demiş ki:
furious demiş ki:
fatura 50 lira gelince ne olacak :D
1 aylık sınırsız olunca 49 /3 16 ytl olur max. . tabi 3 kişi kullanırlarsa
3 kişi kullanmayacaklar sorun orda işte :D

valla bize 60 geloo du 3 kişi kullanyoz şimdi 49 TL gelio Bende Bilmiom ailemi, nasıl ikna ettim olaylar çbk gelişti :D

Ailene de ki;
" Ayda 60 TL ödeyip sınırlı internet kullanmaktansa 50 TL ödeyip sınırsız internet kullanalım. Hem istediğimiz şeyleri indirelim fazla para gelmesin, hemde öncekine nazaran daha az fatura gelsin."

invaders

Bilgiliyim
JasonWalker demiş ki:
Ailene de ki;
" Ayda 60 TL ödeyip sınırlı internet kullanmaktansa 50 TL ödeyip sınırsız internet kullanalım. Hem istediğimiz şeyleri indirelim fazla para gelmesin, hemde öncekine nazaran daha az fatura gelsin."
o dedigini babama söyledim ben interneti kapatmak için uğraşıyom sen sınıırsız yapalım diyon dedi:D
onun için böyle tt net in kazıkladıgını ispat eden bi delil olmalı ki ikna ediyim :thumbsup:

Yukarı Alt