Merhaba arkadaşlar

Oyun yapımcıları bile oyunda mail adresine degistirmeye izin verirken garip bir şekilde TrSro bu duruma izin vermiyor ve gerekçeleri güvenlik diyorlar

Peki ben mail adresimi caldirdim şifresini unuttum veya farklı sebeplerden erisimim kesildi ne olacak oyunada bir ton silk yatırdım ne olacak şimdi yatirdigim para ayrı çöp harcadigim zaman emek ayrı çöp olacak

Arkadaşlar hep birlikte bu konuya yorumlarımızı yapalım bu duruma el atalım çünkü başıma gelmez demeyin öyle bir gün gelir dizinde başınıza böyle bir durum gelir firmanın yanıtı size bu olacak bakin.

Silkroad Online Türkiye Destek Ekibi ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Üyelik oluştururken ilgili sayfada mail adresinizin daha sonradan değiştirilemeyeceğine dair bir ibare yer almaktadır.
Maalesef buna müdahale edemez ve manuel olarak değiştiremeyiz.

Sen emek harca para harca aldığın cevap

Sizden ricam tepkimizi koyalım hep beraber bu duruma el atalım oyunu yapan firma bile değişime izin verirken trsronun böyle yapmasi sizce etikmi ?

Görende haksız birşey istiyoruz sanacak

Server
Efes
Takımı
Besiktas
Emek ve para harcadığın platformun da, mail adresini zahmet olmazsa unutma.
Senin dediğin gibi olması da bir çok kesim tarafından istenmez.

Emek ve para harcadığın platformun da, mail adresini zahmet olmazsa unutma.
Senin dediğin gibi olması da bir çok kesim tarafından istenmez.
unutmak degil gün geçtikçe hack olayları artıyor sen yaptın charı diyelim olmaz ya oldu mail adresin çalındı kimlerin kimlerin gidiyor o zaman ne yapmayı planlıyorsun ?

gmail ve 2 aşamalı doğrulama ile en krall hacker gelsin
Saçmalamışsın reis. Ben gmail harici bir mail ile üye oldum. two factor doğrulama yok. Çalındı mailim ne olacak ? Herkes gmail kullanmıyor, herkesin aklına bu iş üye olurken gelmedi ona özel mail servisi seçelim.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Saçmalamışsın reis. Ben gmail harici bir mail ile üye oldum. two factor doğrulama yok. Çalındı mailim ne olacak ? Herkes gmail kullanmıyor, herkesin aklına bu iş üye olurken gelmedi ona özel mail servisi seçelim.
Hocam durumunuzdan dolayı mağdur olabilirsiniz fakat bence mail değiştirilmesine olanak tanınması daha büyük mağduriyetlere sebebiyet verebilir. Dolayısıyla da üye olurken zaten çok para harcayacağını ve emek vereceğini de göz önünde bulundurarak kendi önleminizi ona göre almanız gerekir. Ben şahsen mail adresinin değiştirilmemesi taraftarıyım.

ben çarımı satmak istediğimde satamayacağım. e ne anladık bu işten. joymax ve jc planette ıd-mail değişikliği çok rahat yapılırken trsroda yapılmaması büyük saçmalık olmuş. desteklenmeli bu konu

oyuna özel mail adresi alıp sonrasında tüm bilgilerini değiştirerek çözebilirsiniz bu konuyu?

yanlış anlamada kardeşim hangi hacker senin kıçı kırık mailini ne yapsın isro nun ilk zamanları başladım oyuna bu zamana kadar ne mailim çalındı nede şifrelerini unuttum yaz 2-3 yere bişey olmaz merak etme

Server
Celeus
Takımı
Galatasaray
Mail adreslerini güncel bir şekilde takip ediyorsan ve erişimin var ise her türlü koruyabilirsin. Koruyamadığın takdirde hangi mail sunucusu sağlayıcısı olursa olsun mail ile durumu belirttiğin ve kendini kanıtladığın zaman sana erişimi tekrar vermekte.

GameGami'nin mail değişimine izin vermemesinin asıl sebebi bence karakter satışlarının önüne geçmesi. Belki bilmeyen vardır söyleyeyim isroda'da char satışları normalde yasak. Ama kurallar esnetildiği için herhangi bir yaptırım uygulanmıyor.

Merhaba arkadaşlar bu konu konu hakkında sizlere çok gzüel haberim var. Ekran görüntüleri ile. Beklemede kalın.

Buyrun arkadaşlar.

Yukarı Alt