arkadaşlar 52lvl oldum ve bunu sizlerle paylaşmak istedim resim yok neden yok diyecekseniz ben resim çekince oyun tak donuyor sora güm dc şimdi donmuo ama ilerde etkisi oluo şimdi pek sorun yok ama tıırsıom egende ablam oturmuştu otot açıccıyı bıraktım oyuan girmiş ablamda babamın oturumunu açmış geldim babamın oturumunu kapattım uzun sür e bekledi diye acaip bişi oldu çıktım tekrar denyorum şuan bu arada 52lvl +3 spear aldım :D bu arada ortak sağ olsun cold nukesini açmış zaten dövecem onu :D gitmiş lighı açacağına coldu açmış şimdi lighing 45 50den 52e kadar 2.5k sp biriktirdim 1gapla charın skillerinegelince cold:50 Fire: 46 lighing : 45 bicheon :41 heuksal :19(sıfırlıyıcam bunuda sağ olsun orti gitmiş bicheon açmış ah heuksalı açsaydı süper bi char oalcaktı ama para toplayınca bicheonu sıfırlıyıcam:D ) yorumlarınızı bekliyorum... bu arada 56lvl +1 spear ve 60 lvl +1spear aldım +3e basmak dileğimdir herkese bol sunlu günler ve inş. heimiz oyuna girebiliris :D

Saol bu arada tebrik edemedim ehlikefy guildine hoş geldin bende o guilddeyim birşey lazım olursa söyle...

ben sana hiç bişe demiyorum reziL insan Sakın Bi Daha Penonlarda Attan inme :lol: :lol: :D

serkan258 demiş ki:
ben sana hiç bişe demiyorum reziL insan Sakın Bi Daha Penonlarda Attan inme :lol: :lol: :D
olm lag girdi bi ara lem sonra bi champa daldım güüm arkadan bi penon çıktı buzu atınca 3. penonda geldi bi crit çaktı gümmm :D ulan çakal sen nie elimizden giantları alıodun hava atıodu orda o angelszonenidne havasından geçilmiodu :mrgreen: bide ne die penonda zerke giriosu nhe söle yoksa iyi vuramıomusun aaaa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: şaka maka güzeldi ya sen gidince kim kastıdı he o adamları penonda :mrgreen: nese uzayıp gidicek lan bi git hep zararıma çalışıon konu kitleneckek sayende aaa :mrgreen:

orti sen sus olm yakalamıyım seni 4angelmi ne vardı angel die bi adam charı çalınmış bi aradaşı vardı o adamdan item istemişsin üstüne 3m para istemişsin olm manyakmısın sen oyuna girdim birsürü küfür yedim ne olduğnu anlamadım gözüme görünme olm sen...

Yukarı Alt