Trezeguet, Fenerbahçe'yi reddetti!
İtalyan medyası Juventuslu golcü David Trezeguet'nin Fenerbahçe'yi reddettiğini yazdı.

Juventus'un Fransız golcüsü David Trezeguet'ten Fenerbahçe'ye kötü haber geldi. İtalyan spor internet sitesi TMW, Trezeguet'nin Fenerbahçe'nin teklifini reddettiğini iddia etti. Haberde, Sarı lacivertlilerin Fransız golcüye 10 Milyon Euro değerinde 3 yıllık sözleşme önerdiği ileri sürülürken, 33 yaşındaki forvet oyuncusunun bu teklifi geri çevirdiği vurgulandı.

Trezeguet, İtalyan ekibinde 2000 yılından bu yana forma giyiyor.​

juventus bi aralar 2.lige düşmüştü şike olaylarindan tekrar 1.lige yükseldimi ? Eskidende trezeguet juventusdaydi böyle bi oyuncu küme düşme olayinda serbest bırakılması gerekmıyormuydu ?

Mavi Duman demiş ki:
juventus bi aralar 2.lige düşmüştü şike olaylarindan tekrar 1.lige yükseldimi ? Eskidende trezeguet juventusdaydi böyle bi oyuncu küme düşme olayinda serbest bırakılması gerekmıyormuydu ?
Ohooo çok geride kalmışın sen hacım :P Juve çıktı tekrar lige. Küme düşünce bazı oyuncular bu haklarını kullanıp serbest kaldılar . [ bkz. ibra ] Lakin del piero olsun nedved , trezeguet , buffon falan takımda kalıp sahip çıktılar takıma ve devam etmişlerdi. :thumbsup:

hmzsnmz demiş ki:
Mavi Duman demiş ki:
Ohooo çok geride kalmışın sen hacım :P Juve çıktı tekrar lige. Küme düşünce bazı oyuncular bu haklarını kullanıp serbest kaldılar . [ bkz. ibra ] Lakin del piero olsun nedved , trezeguet , buffon falan takımda kalıp sahip çıktılar takıma ve devam etmişlerdi. :thumbsup:
bende diyorum ne iş nese: nese: nese:
ps:del piero'nun gollerini unutamiyorum.

hmzsnmz demiş ki:
Mavi Duman demiş ki:
bende diyorum ne iş nese: nese: nese:
ps:del piero'nun gollerini unutamiyorum.
Duran topları ne asardı 90a ahh ahhh. Hele bi şampiyonlar ligi maçında Santiago Bernabeu'da Madrid'e bir çakmıştı Casillas ağzı açık topu izledi resmen ahh ahh ne günlerdi :P
aynen hala gözümde canlaniyor.şampiyonlar ligi maçlari.Çok eskiden kalmişim.Sporla arami kestim sporuda takip etmiyorum.Senden öğreniyoruz birşeyler daha :) Teşekkürler.

Yukarı Alt