Takımı
Besiktas
Hacım öncelikle satış veya takas işlemi farketmez kullanıcı adını gizle ikinci olarak takas işinede girmeni önermem hesabını weste geçirirsin ama orda atacağı lig bronz 1 veya 2 olur çıkmak için ordada sıkıntı çekersin biraz düşün geçmeden önce :)

Takımı
Fenerbahce
Kullanıcı adını neden gizleyeyim bir problem mi oluyor ? Hacım ben TR'den kurtulayım diyorum sen challanger satayım diyorsun.. WEST geçirmek 2600 RP gibi bir şey. 2600 RP 100 lira mı ne tutuyor hesaplamadım da. 100 Liraya westten hesap alırım rahat bi şekilde.

Takımı
Besiktas
Bu mesaj BigWarLike rumuzlu uyeden alinti yapildi
BigWarLike demiş ki:
Kullanıcı adını neden gizleyeyim bir problem mi oluyor ? Hacım ben TR'den kurtulayım diyorum sen challanger satayım diyorsun.. WEST geçirmek 2600 RP gibi bir şey. 2600 RP 100 lira mı ne tutuyor hesaplamadım da. 100 Liraya westten hesap alırım rahat bi şekilde.
Lolde karakter alım satımı gibi şeyler yasak fark edilince ban yiyorsun hacım :mrgreen: İkinci olarak 2600 rp 100 lira değil abartma 3600 rp 48 lira zaten

Takımı
Galatasaray
Weste geçiş 35-40tllik bir rpye denk geliyor. Ben sana diyeyim sen bu hesabı geçirsen bronze 3 4 falan olursun. O ligde de kalırsın. Sen bence sıfırdan westte hesap aç yavaş yavaş bi alış cuk diye west soloQsuna girme.

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Takımı
Fenerbahce
Bu mesaj sarkolata rumuzlu uyeden alinti yapildi
sarkolata demiş ki:
Weste geçiş 35-40tllik bir rpye denk geliyor. Ben sana diyeyim sen bu hesabı geçirsen bronze 3 4 falan olursun. O ligde de kalırsın. Sen bence sıfırdan westte hesap aç yavaş yavaş bi alış cuk diye west soloQsuna girme.

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hacım valla o da zoruma gidiyor.
Rewind demiş ki:
Bu mesaj BigWarLike rumuzlu uyeden alinti yapildi
BigWarLike demiş ki:
Lolde karakter alım satımı gibi şeyler yasak fark edilince ban yiyorsun hacım :mrgreen: İkinci olarak 2600 rp 100 lira değil abartma 3600 rp 48 lira zaten
Bilmiyordum valla bunu :) Kaldırıyorum resimleri.

Yukarı Alt