drotalion demiş ki:
İşte o zaman kötü...

Bir ara bir trade yöntemi keşfetmiştim. AEGE de iken SOSUN blade düşmüştü bana, 1 ay kadar kullandıktan ve +5 yaptıktan sonra satmaya karar verdim. (bilen bilir: PlazmiC)

Fiyat 999.999.999.999 idi. (yani full para) + 64 SOS+7 Blade

herşeyi yapmıştık, satış şöyle gerçekleşecekti:

Janganda buluşup kimsenin olmadığı bir yerde ben sosun blade i yere atacaktım, oda para + sos i.

İşede yarayacaktı, lakin sabah uyandığımda soyulmuş bir biçimde gördüm charı. Kim soydu onuda biliyorum. Bilmeyenler varsa Chilloper (En son S.T.F.U guildindeydi) e güvenmemenizi tavsiye ederim

Yaniyöntem çok. Büyük geçmiş olsun. 100 M de ona haram olsun, diyecek başka birşey yok dostum.

bu cewabı yazan kişi PlazmiC in asıl sahibi olduguna inanmıorum ben cilloper çünkü her akşam konusyoruz ki cok yüksek ihtimal bunu yazan kişi gökhanın kuzeni fatih insanlara iftira atmada üstünüze yok yunus terbiyesizi ile dewam edin sizin gibi kansızlar size inanır ancak benim üstüme saldıgnız adam beni sizin soydugnuzu ve yediğiniz herbi haltı da itiraf etti bizi bilen bilio sizin gibilerinde iftirasına ya da övgüsüne ihtiyacmız yok allah topunuzn belasını versin ama eger aklımdan dahi gecirmeidğim halde gökhan bunu yazan sensen bu da bize yaptgın son yanlış olur her akşam muhabbet edioruz bi de...ama bunu yazan herkimsede allahından bulsun her türlü yoruma acıgım kanıta da acıgım buyursun gelsin....

bahrey

görünce şok geçirdim :S orhanın char soyduğuna inanmıyorum serverda sevilen saygın bi kişi zaten zaten yorumu herşeyi açıklıyor.... çok üzüldüm orhan geçmiş olsun

sizin şubatta benim asıl charımı ve yan charımı soyup guildimizi caldıgnızıda bilio herkes....ben zamanında o kanıbozuk insan oyunu bırakmasın die ona premium aldım olan paramla bot aldım ki yeterki oyunda kalsın die ayıp ayıp allah topnuzu kahretsin ama tutunamadınız işte eden buluyo sizin kimlere zamanında abi abi diyip soradan kimlere 80 lvl olunca artisleştğinizide bilioruz...sizin adamlığınız oyundaki lvliniz yükseldikçe düşüo...ama umarım ne benim ne de o abi dediğiniz adamların karşısına cıkmayın sakın...allah belanızı versin

allahsız insanlar sizin bu serverda kestiğiniz yaratık kadar benim insanlara yardım etmişliğim sevilmişliğim var madem buraya bişi yazdınız bi halt yediniz yüzünüz varsa gelin cwp yazın bakalım...

bahrey

tabi cevap vermezsiniz çünkü orhanın cevap verceği aklınızdan bile geçmedi

ewt haklısınız birinin yönlendiirmsyle oraya bişiler yazmak saçma olmuyo bilmeden yorum yapmak da saçma olmuyo ama işin içinde olup olanları bilmek saçmalık bu konuda katılıyorum size

bu arada ilk lafı söleyen drotalion adlı arkdş kimse mümkünse gelsin ve bana gerçekten PlazmiC oldgunu kanıtlayan bilgiler sölesin ben ki her akşam PlazmiC (gökhan) ile msn den konusyorum ki oyunda da hala bizle beraber benim akademimde kasmakta böle komik şeyler yapmayın karşınızda çocuk yok sizin

aynısını bana yapıyorlardı 21+6 two handed sword satıyordu koydu silahı bende parayı koydum npc malı koydu comfirm dedi ben kapattım bunu 10 kez yaptı hepsinde de hakaret ettim en sonunda +6 benim oldu yani çok iyi bakmalısınız beni şu ana kadar kandıramadılar

Yukarı Alt