Bugün başıma gelen bir olay, benden başka kimsenin başına gelmesini istemediğim için sizleride bilgilendirmek istedim.

Pacific'te 0_o_0 isimli karakterle trade yaptık, ben istediği itemi koydum oda 100m para koydu ayrıca birde fazladan dagger koydu, tam confirmlemiştim o sırada friend request attı işgillendiğim için parayı, trade'i tekrar inceledim ve herşey normal göründüğü için kabul ettim. Sonrasında benim verdiğim item ona gitti, onun verdiği dagger bana geldi ancak gold gelmedi. Bunun olayı nedir tam olarak çözebilmiş değilim ancak tavsiyem şu sıralar(hatta hiçbir zaman) trade yapmamanızdır.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
öncelikle geçmiş olsun demeyi unutmamak lazım, iyi gene 100m gitmiş ya 1b gitseydi oturur ağlardık walla :P

Yahu giden 100m in hiç değeri yok zaten, ama daha farklı bir trade olsa üzülürdüm. drotalion, çok doğru söylemişsinde yapacağın trade hem item hem gold vereceğin bir trade ise ne yapacaksın?

İşte o zaman kötü...

Bir ara bir trade yöntemi keşfetmiştim. AEGE de iken SOSUN blade düşmüştü bana, 1 ay kadar kullandıktan ve +5 yaptıktan sonra satmaya karar verdim. (bilen bilir: PlazmiC)

Fiyat 999.999.999.999 idi. (yani full para) + 64 SOS+7 Blade

herşeyi yapmıştık, satış şöyle gerçekleşecekti:

Janganda buluşup kimsenin olmadığı bir yerde ben sosun blade i yere atacaktım, oda para + sos i.

İşede yarayacaktı, lakin sabah uyandığımda soyulmuş bir biçimde gördüm charı. Kim soydu onuda biliyorum. Bilmeyenler varsa Chilloper (En son S.T.F.U guildindeydi) e güvenmemenizi tavsiye ederim

Yaniyöntem çok. Büyük geçmiş olsun. 100 M de ona haram olsun, diyecek başka birşey yok dostum.

Yukarıdada yazdığım gibi, işgillenip tekrar kontrol ettim. El çabukluğu ile alakalı birşey değildi bu.

Yere atıp itemi almak kimsenin olmadığı biyere gitmek tam olarak bi çözüm diye adlandırılamaz bence, ama gerçekten merak ediyorum yokmudur acaba bunun mantıklı bir yolu? Her online oyunun trade'inde bir problemmi olur yahu? =l

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
screamadle demiş ki:
Yukarıdada yazdığım gibi, işgillenip tekrar kontrol ettim. El çabukluğu ile alakalı birşey değildi bu.
^^

drotalion demiş ki:
İşte o zaman kötü...

Bir ara bir trade yöntemi keşfetmiştim. AEGE de iken SOSUN blade düşmüştü bana, 1 ay kadar kullandıktan ve +5 yaptıktan sonra satmaya karar verdim. (bilen bilir: PlazmiC)

Janganda buluşup kimsenin olmadığı bir yerde ben sosun blade i yere atacaktım, oda para + sos i.

İşede yarayacaktı, lakin sabah uyandığımda soyulmuş bir biçimde gördüm charı. Kim soydu onuda biliyorum. Bilmeyenler varsa Chilloper (En son S.T.F.U guildindeydi) e güvenmemenizi tavsiye ederim

Yaniyöntem çok. Büyük geçmiş olsun. 100 M de ona haram olsun, diyecek başka birşey yok dostum.
Naptın sonra :curtain:

Madem anlatıyoruz ;

Köpek alacaktım 70 level Global attım adamın birisi cevap verdi hotana gel aalyım dedim.

Trade attım 70 level köpeğini koydu bende gold'u koydum sonra bir tane daha köpek koydu 20 level bak dedi bu benim diğer köpeğim alıcı çıkarsa sölersin diye tamam dedim . Köpeği çekti Kabul ettim tradeyi baktım 20 level'ı değilde 70 liği çekmiş :mrgreen: Neyseki ikinci kez tamam demedim iptal edip küfür'ü bastım :mrgreen:

Kemalist demiş ki:
screamadle demiş ki:
^^

drotalion demiş ki:
İşte o zaman kötü...

Naptın sonra :curtain:

Madem anlatıyoruz ;

Köpek alacaktım 70 level Global attım adamın birisi cevap verdi hotana gel aalyım dedim.

Trade attım 70 level köpeğini koydu bende gold'u koydum sonra bir tane daha köpek koydu 20 level bak dedi bu benim diğer köpeğim alıcı çıkarsa sölersin diye tamam dedim . Köpeği çekti Kabul ettim tradeyi baktım 20 level'ı değilde 70 liği çekmiş :mrgreen: Neyseki ikinci kez tamam demedim iptal edip küfür'ü bastım :mrgreen:
Öle çok yapıyor adiler.72 +7 koydu,trade yapıcaktık,baktım gördüm malı,sonra çıktı,dedi pardon yanlışlıkla çıktım.Bende o aralar safım :P Bana yedirdi npc aleti.
screamadle,sanada geçmiş olsun.

RoyalFlush

Bilgiliyim
Kemalist demiş ki:
Madem anlatıyoruz ;

İşte uyanık olmak lazım. :headbang:

Keşke bu olayda el becerisi ile alakalı olsaydı, orada birşeyleri değiştirdiğini görseydim lol

bu olay sadece şu şekilde çözülebilir silkroada yeteri kadar mail atıp istekte bulunulursa bu istekde gundeme gekir uygulkarlarsa herkes rahat eder
olay şu
1 stall sayı oranlşarının yukselması en azından 1 hane dah koysalar rahat olur
yani 999.999.999 değilde 9.999.999.999 olsa herkes rahat eder

Jigsaw

Aileden
Evet, oyunun bir bugı, anlatmıştın zaten olayı scream`im tekrar geçmiş olsun. :P

Bu arada trade değil exchange. K.O`cular sizi... :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Jigsaw demiş ki:
Evet, oyunun bir bugı, anlatmıştın zaten olayı scream`im tekrar geçmiş olsun. :P

Bu arada trade değil exchange. K.O`cular sizi... :lol:
screamy evet KO çocuğudur aslında o da bilmezdi bu kadar profesyonel oyuncu oluğ türkiyede tanınacağını yoksa yaparmıydı o hatay diyeceğimde kendisiyle yaptığım özel bir roportajda soyledikleri şoke etti beni : KO gibi oyun yeryüzüne gelmez wow ile sro birleşse bir KO etmez diyor ki aslında katılıyoruz bu bağlamda kendisine :muck:

Yukarı Alt