1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Trabzonspor'dan yalanlama


 1. hmzsnmz

  hmzsnmz rank8

  Kayıt:
  14 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  24.648
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Eskişehir

  Trabzonspor'dan yalanlama
  Trabzonspor Kulübü yönetimi, Yattara'ya, İtalya'nın AS Roma Kulübü'nden transfer teklifi geldiği yönünde çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını açıkladı.
  - Resim Silinmiş.
  İtalya'nın AS Roma Kulübü'nün İbrahima Yattara'yı renklerine bağlamak için Trabzonspor'a teklifte bulunduğu yönünde medyada yer alan haberler, kulübün internet sitesinden yapılan açıklamayla netlik kazandı.
  Kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, sözleşmesi uzatılan İbrahima Yattara ile ilgili medyada çeşitli haberlerin yer aldığı ve bu haberlerden bazılarına açıklık kazandırmak için bu açıklamanın yapıldığı belirtildi.
  Kulüp tarafından yapılan açıklamada bir oyuncunun bir kulüp tarafından talep edildiğinin söylenebilmesi için oluşması gereken koşulların belli olduğu kaydedilirken, "Ancak bu doğrultuda aracılık yapanların yetki düzeyleri böylesi bir süreci işletebilir. Oysa söz konusu teklifi getirdiğini öne süren aracılar, kulübümüze Yattara'nın transferi doğrultusunda AS Roma Kulübü'nden herhangi bir yetki belgesi ibraz edemedikleri gibi yapılan görüşme sırasında kendi portföylerindeki farklı oyuncuları bize önererek, bir nevi gerçek amaçlarını gözler önüne sermişlerdir" denildi.
  Yattara ile yapılan sözleşmenin şartlarının çok net olduğu ifade edilirken, "Bu arada kulübümüzle İbrahima Yattara'nın yaptığı yeni sözleşmenin şartları da bellidir. Bu sözleşmede Avrupa'dan gelecek herhangi bir teklife karşı oyuncumuza izin verileceği maddesi yer almamaktadır. Ayrıca sezon sonu tatilini geçiren oyuncumuzla yapılan son görüşmede de, kendisi medyaya herhangi bir açıklamada bulunmadığı ve tatilini yarıda kesmesi gibi bir durumun söz konusu olmadığı bilgisine ulaşılmıştır" ifadelerine yer verildi.
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Şubat 2017