1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Toshiba, piyasaları sarsacak yeni ürününü tanıttı(64Gb USB)


 1. HnTRue

  HnTRue rank8

  Kayıt:
  4 Eylül 2008
  Mesajlar:
  1.885
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Cehennet

  Toshiba, piyasaları sarsacak yeni ürününü tanıttı. Sarsacak diyoruz çünkü rekor 64 GB'a çıktı.

  [​IMG]

  Toshiba Electronics Europe (TEE) yeni bir yüksek kalite USB Flash sürücü ailesi sunarak ederek ve 16GB Sınıf 4 uyumlu microSDHC kartlarını genel piyasaya sürerek bellek ürünleri dizisini daha da genişletti. Şirket aynı zamanda, yüksek hızlı profesyonel SD kartları dizisinin SD Birliği'nin Sınıf 10 standardına uygunluk sertifikası aldığını açıkladı.


  Kullanım kolaylığı için tasarımlanan en son Toshiba USB Flash sürücüler, tek elle çalıştırılabilmelerini sağlayan yenilikçi bir sürme mekanizması içeren, yeniden tasarımlanmış alımlı ve kompakt bir muhafazaya sahip. Depolama kapasiteleri 4GB, 8GB, 16GB, 32GB ve 64GB olarak değişiyor. Sürücülerin okuma hızı saniyede 17Mb'a, yazma hızı da 3.9Mb'a kadar. Yeni USB sürücülerin hepsi beş yıl garantili ve Microsoft Windows® 7 işletim sistemi ile bütünüyle uyumlu.

  Toshiba'nın yüksek kapasiteli microSDHC ürünleri dizisindeki son yenilik saniyede 20Mb'a kadar okuma, 10Mb'a kadar da yazma hızına sahip yüksek kalite bir 16GB kart. Söz konusu kart, SD Birliği'nin saniyede 4Mb aktarım hızı garanti eden Sınıf 4 spesifikasyonuna bütünüyle uyuyor. Veri taşınabilirliğini artırmak için 16GB microSDHC kartı kendi SD adaptörüyle sunuluyor.

  Ayrıca, Toshiba yüksek hızlı profesyonel SD kartları dizisindeki bütün kartların SD Birliği'nin yeni Sınıf 10 spesifikasyonuna bütünüyle uyduğunu açıkladı. Birliğin eski Sınıf 6 spesifikasyonunun yerini alan bu spesifikasyon saniyede 10Mb aktarım hızı garanti ederek video kaydına ve başka profesyonel uygulamalara ilişkin gereksinimleri karşılıyor.

  Toshiba'nın en son bellek ürünleri çevredostu karton ambalajlar içinde sunuluyor. Bu yeni ambalajlar geleneksel blister ambalajlara kıyasla %60'a varan oranlarda daha az plastik içeriyor. Ayrıca, karton temelli ambalajlar, daha az yer kapladıkları ve daha hafif oldukları için, depolama ve nakliyat açısından da daha büyük etkinlik ve tasarruf sunuyor.

  Toshiba hafıza kartları ve USB bellekler Türkiye pazarına Multimedya AŞ tarafından sunuluyor.​