addIcFb

Aileden
Yeni sezon öncesi Robinho ve Jo gibi yıldızları transfer ederek dikkatleri üzerine çeken İngiliz ekibi Manchester City, gözünü bir başka yıldız futbolcu Fernando Torres'e dikti..

Torres_sevinc_kayarken.jpg

İngiltere'de yayın yapan Mirror Gazetesi'nde yer alan bir haberde, İngiliz ekibi Manchester City'nin, Liverpool'da forma giyen İspanyol yıldız Fernando Torres'e haftalık 200 bin pound (yaklaşık 478 bin YTL) gibi inanılmaz bir rakam önerdiği iddia edildi.

Gazete, İngiliz ekibin Abu Dabili sahiplerinin geçtiğimiz gece golcü oyuncunun temsilcileriyle bir araya geldikleri ve teklifi ilettikleri belirtildi.

Avrupa'nın şu anda en iyi golcülerinden birisi olarak gösterilen İspanyol yıldızı Manchester City Teknik Direktörü Mark Hughes'un da ısrarla istediği ifade ediliyor. Ancak Liverpool'la 5 yıllık sözleşmesi bulunan Fernando Torres'in İngiliz ekibinde mutlu olduğunu her fırsatta dile getirmesi transferin önündeki en büyük engellerden birisi olarak gösteriliyor.

Para ile saadet yine olmayacaktır... Ne Torres City'e gider. Nede City önümüzdeki kısa sürede Premier Lig de 4 büyüklere katılır. Büyük olmak için sadece para değil , sağlam bir geçmişe de sahip olmak lazım... ama Abu Dhabi United grubu bunu unutuyor heralde ^^

addIcFb

Aileden
hmzsnmz demiş ki:
Para ile saadet yine olmayacaktır... Ne Torres City'e gider. Nede City önümüzdeki kısa sürede Premier Lig de 4 büyüklere katılır. Büyük olmak için sadece para değil , sağlam bir geçmişe de sahip olmak lazım... ama Abu Dhabi United grubu bunu unutuyor heralde ^^
Geçmişte yetmez hacım,Leeds United'dede geçmiş vardı fakat..(Para,Futbolcu,Yönetim) Sorun olunca düştülerde düştüler parada lazım :curtain:

addIcFb demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Geçmişte yetmez hacım,Leeds United'dede geçmiş vardı fakat..(Para,Futbolcu,Yönetim) Sorun olunca düştülerde düştüler parada lazım :curtain:
Ben para lazım değil demedim ^^ sadece para ile olmaz dedim canım :mrgreen:

addIcFb

Aileden
hmzsnmz demiş ki:
addIcFb demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Ben para lazım değil demedim ^^ sadece para ile olmaz dedim canım :mrgreen:
Geçmişlede olmuor ama :santa:

Yukarı Alt