Now loading'de bekliyorsa login iptal olmuştur torque'a baktınmı anlarsın zaten tekrar logine basıp girmesini bekleyeceksin artık.

7-)Login ekranı dolmayanlar şunu yapsın sorun kalkar: WINDOWS/SYSTEM32/DRIVERS/ETC/Hosts buraya girin sonra Host dosyasini Not Defteri ile açın orda GNWTJoymax diye bişi yazar ve IP numarası olur... varsa onlari silin duzelicektir.. Gene Olmassa windows update yapıcaksınız...

Bendede aynı sorun var dünden beri gremyrm.Torqueyle aynı ID nin yan charlarına greblyrm ama asıl oynadığım chara grmeye çalışınca hep loadingte kalıyor ilerlemiyor...Çözümü dedklerinizden başka ne olabilir??

öle bişey olduğunda tek çözüm yolu yeni bi torque açıp chara tekrar girmek zaten kısa süre içinde girebilceğin için bi problem yaratmaz heralde senin için

TwiLighT demiş ki:
7-)Login ekranı dolmayanlar şunu yapsın sorun kalkar: WINDOWS/SYSTEM32/DRIVERS/ETC/Hosts buraya girin sonra Host dosyasini Not Defteri ile açın orda GNWTJoymax diye bişi yazar ve IP numarası olur... varsa onlari silin duzelicektir.. Gene Olmassa windows update yapıcaksınız...

BU'NUN HEPSİNİ YAPTIM AMA OLMADI 2.KAYIT DEFTERİNDE AÇTIM GNWTJoymax diye bişi vede IP numarası olan birşey yok oranın içinde GÜNCELLEMEYE GELİRSE +GÜNCELLEDİM YİNEDE OLMADI LÜTFEN YARDIM

merter150 demiş ki:
Bendede aynı sorun var dünden beri gremyrm.Torqueyle aynı ID nin yan charlarına greblyrm ama asıl oynadığım chara grmeye çalışınca hep loadingte kalıyor ilerlemiyor...Çözümü dedklerinizden başka ne olabilir??

aynen gecen gün girerken şimdi giremiyorum en son girdiim de bir hata vermişti bnm sistem özelliklerim falan yazıyorduu bu belki işinize yarar

aynı sorun bendede var yokmu bunun başka bi çözümü now loadingte takılı kalıyor dolmuyor ?

yaaa benım hots dosyası karısık yazı deıl sekıl gıbı bıseyler var offf :(:((( aglıcam yaa

Yukarı Alt