Bu mesaj xJacKDanieLL rumuzlu uyeden alinti yapildi
xJacKDanieLL demiş ki:
Bu Track'leri Dİnlerken (Hepsini) Hep bilinç Altımda Hiyaaaaaaa ! Huuuuuu ! Dıgıdık Dıgıdık ! yüreyen atın ayak sesleri kalan birtek benmiyim . Yada Penon Taxi yapmaya veya Isu aramaya (Reverze nin yaygın olmadıgı dönemlerde) giderken . 46 lık Canavar cıceklerın atımıza ve ya bıze altan köküyle vururken cıkartığı o sesi 2 m ye aldığımız köpeğimizin öldüğünde yaşadığımız üzüntüyü . Free Onq,Niya,karra,penon, Taxi Bulduğumuzda yaşadığımız o Sevinci . Sırf şekil olsun diye Bow Chara kalkan aldığımızı . Sırf Eu Charlar Ptye almadıkların Chin pt kurup adamların slotta ks attıklarımızı . Gıcık Kaptığımız Bir adama Kalkanlan Pembe olup Daldığı anda indiren . Pwpde bizi kesen ve ya Gıcık kaptığmız bır adama . Stun veya Division atıp ölmesini sağlayan biz deyilmiydik . Ben Buraya Sabaha Kadar Yazarım Ama Sadece Silkroadı Harbi Yaşayıp Harbi Oynayanlar anlar ... Ayrıca biz 120 lwl olup Legend o bu +13 +11 Takıpta mutlu olan Çocuklar Deyil Giant keserken acaba ne cıkıcak ? Kasa Düşücekmi ? Diyerek Mutlu Olan Sroculardık . . . Yani Demem O ki Harbi Silkroad Devri O 2006 2007 2008 lerde yaşanıp 2010 Dan Sonra Benim için Bitmiştir 61 yaşında da olsam Hayatımda Hep Unutamacağım yıllarımdır .
dediklerinin hepsine harfi harfi katılıyorum ve yaşadıklarının aynısını yaşadım sondtrackleri dinlerken. Fazla yüksek levelde gözü olmayan giant kesince sos düşecek mi acaba derdinde olan bi playerdim bende. Eu ilk çıktığınca wizardı str hybird kasmış bir adamım ben ama keşke diyorum o senelere dönsekte ve ben yine wizardı str hybird kassam.

45lvl warrioruma 5m'e (15tl idi) aldığım sos +5 onehanded sword kadar değerli eşyam olmamış gibi hissediyorum. Çünkü o charla o lvlde yenilmez gibiydim ctf event'larda terör estiriyordum :) O günler eskide kaldı malesef olmadi:

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
45lvl warrioruma 5m'e (15tl idi) aldığım sos +5 onehanded sword kadar değerli eşyam olmamış gibi hissediyorum. Çünkü o charla o lvlde yenilmez gibiydim ctf event'larda terör estiriyordum :) O günler eskide kaldı malesef olmadi:

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile
36-37 hatırlamıyorum bow charıma 100tlye yakın harcamıştım bende. Sun bowum ve moon-sun setim vardı sırf ctf için :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt