EmmaW

beyler almancası iyi olanlardan ricam var acil şunları doldurabilecek olursanız çok minnettar olurum teşekkürler şimdiden :D

bu fotonun yan tarafı

gerçekten acil beyler teşekkürler tekrar

EmmaW. demiş ki:
beyler almancası iyi olanlardan ricam var acil şunları doldurabilecek olursanız çok minnettar olurum teşekkürler şimdiden :D

bu fotonun yan tarafı

gerçekten acil beyler teşekkürler tekrar
okulun verdiği almanca kitabı mı ?

kaçıncı sınıf tam olarak ismini yazabilirmisin teacher book bulmuştum ben 2 3 sene önce onda cevapları var :)

EmmaW

Deutsh ist Spitze! a1.2 olarak geçiyor kitabın ismi 2 tane kitap var schülerbuch ve arbeitsbuch bana arbeitsbuch daki cevaplar lazım 2a ve 2b bölümlerinin valla sende varsa süper olur bro çok sağol

Ortaokuldan kalma çat pat Almancam var ama yardımcı olamıyorum :(

internet çıktı mertlik bozuldu birader...
Kı*ımız çıkardı ansiklopedi,sözlük karıştıracağız diye... Oturup ağladığım bile olurdu ödevi yapamadım diye. Şimdi nerdeeee ? summer4: summer7:

İlerde kızlara hava atarsınız artık " ich spreche Deutsch " diye. summer1:

EmmaW. demiş ki:
1,5 senedir almanca görüyoruz ama ben daha ich bin berk seviyesindeyim :mrgreen:
İzmir' deki en iyi Almanca eğitim veren devlet okulunda, Almanca bölümünde okuyorum. Ama pek farkımız yok , şöyle bir baktım da yardımım olur mu diye çok karışık geldi :P

edit: 9. sınıfta haftada 10 saat, 10. sınıfta 4 saat, bu sene de 4 saat görüyoruz.

EmmaW

bütün heryerde aynı sanırım bizim okulda almanca ve ingilizce olarak 2 ye ayrılıyor hadi biz sadece 10. sınıfta haftada 2 saat ve bu sene görüyoruz ama almancadaki arkadaşlarında durum aynı genel bir sorun var sanırım yada kimse takmıyor almancayı :lol:

9. sınıftan beri Almancası hep 5 olan adamlar da var sınıfımda :D Ama şimdiki aklım 9. sınıfta olsa öğrenirdim :!!&%&!

Yukarı Alt