Torrostade demiş ki:
ReveRanGe_ demiş ki:
Bncede senı hıc ılgılendırmez 8O
En cok da bunlara guluyorum.Ingilizce konsumaya calismaya calisiyorsunuz ama tam komedi oluyor.I Harfi yerine ı kullaniyorsunuz gul gul bir hal oluyorum.Neden normal insanlar gibi normal yazmiyorsunuz.Oyunda yabancilar neden kisaltma kullanmiyor ?Sadece bizim turkler kullaniyor
allah akıl verecek kısıLerı biLmedi icin sanada akıL verememis aLLa sükür Bizim akLımız basımızda :wink1: KaFana göRe uzatma ..!

karahanli demiş ki:
Torrostade demiş ki:
ReveRanGe_ demiş ki:
Bncede senı hıc ılgılendırmez 8O
En cok da bunlara guluyorum.Ingilizce konsumaya calismaya calisiyorsunuz ama tam komedi oluyor.I Harfi yerine ı kullaniyorsunuz gul gul bir hal oluyorum.Neden normal insanlar gibi normal yazmiyorsunuz.Oyunda yabancilar neden kisaltma kullanmiyor ?Sadece bizim turkler kullaniyor
allah akıl verecek kısıLerı biLmedi icin sanada akıL verememis aLLa sükür Bizim akLımız basımızda :wink1: KaFana göRe uzatma ..!
Gel herturlu iq test yapalim yigor mu ? BEn allaha sukur atalarimin benim kullanmam icin yaptiklari alfabeyi adam gibi kullaniyorum.Siz gibi dikkat cekmem icin lamer gibi kullanmiyorum

bro o sana silahını vermiş ben sana charımı vereyim senin gibi güvenilir birisi daha gelmedi poseidona
Ps:NoU_T_Trinh şimdiki carım Pir_SulTaN :P

Yukarı Alt