Barzo

SİZLERE ATA DEMİRER DEN BİR KESİT YAZDIM ÇOĞUMUZ BİLİYODUR BELKİ AMA AMAÇ BURDA SOHBET OLSUN DEĞİLMİ KEŞHANLI BİRİSİNİN KURBAGA PRENSİ ANLATIŞI...
Aylardan Agustos Hava Nasıl Sıcak Biliyormusun ? Donun G..cna Yapışır Bütün Hayvanlar Kendinden Geçmiş Cır Cır Böceği Çıkmış Çam ın Tepesıne Çalıyor Şarkısını Karınca Bile Ona Kızmıyor ''Abecim Süleyman Çal Sabahlar Olsun Kış Gelsin Ben Bakacam Sana'' Yılan Bile O Gün Sokmuyor Ya Hayvan Sürmüş Tropik Güneş Yagını ''Abe Ne Sokacam Allahınızdan Buluun BeYaw'' Sincap Bile Fındık İle Oynamıyor O gün Kırmış İkiye Bi Kadeh Votka Açmış ''Abe S...krm Böyle Hayatı'' Diyor.Bütün Hayvanlar Bozmuş Kendini Anlıcagınız.Keşhan Deresinde Kurbagalar Vıraklıyor Salih İsimli Kurbaga Bir Prensesi Öperse İnsan Olacak Derken... Çalıların Arasından Güzeller Güzeli Bir Prenses Çıkıyor Salih İsimli Kurbaga ''Abla Bi Öpeyim Yanağından İnsan Olayım Beyav'' Prenses Ters Garı Tabi ''Hassktr Ordan''Deyip Üstüne Basıyor.. Iyy Salih Mort :lolmuch:

Evet Sevgili Arkadaslar Burdan Hangi Dersi Aldınız?
Her Kuşun Eti Yenmess...

Lütuf edip Benim Konuma Göz Gezdirdiğiniz İçin Teşekürler İYİ FORUMLAR... mucX extraokk popcorn

Yukarı Alt