- Resim Silinmiş.

chardan bi ss

özellikleri:

85-90 full +5 set 89-90 itemleri var ve Fb full Statları %41 en az , çok uraştım yapmak için best itemler :) -(89 neck yoq sadece) earing sun +5 dir bankasında 87 +5 earing var satcaktım :) .90+5 Sword 85 +5 shieldi vardır. Char ff dir ve shaitan da hazır halde beqlemekdedir.90 spear ve 89 neck haricinde hiç bi eksiği kalmadı.premiumu bitti yeni aldığım preyi yan charı olan glavier de açtım 37 lwl sır gibi sakladığım bi glavier charı vardır. prenin 15 günü vardır.pet ölmüştür bankadaki +5 earing satıldığı takdirde clock alınabilir ölü pet bankada ve içinde oldukca fazla item vardır..

iris ve uranus de silk - gold karşılığı takas yapacağım yada isroda yüksek lwl bi charda olabilir tekliflerinizi burdan yazabilirsiniz

mail adresim mailto:[email protected] sabahtan akşama kadar açık msn :D

İtemlerin Resimleri..

- Resim Silinmiş.

Skiller

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
konu güncel...

sölemeyi unuttum pet in 4 günü kalmıştı bitmiş olabilir içinde bi kaç item vardı 87 earing i satıp clock alma planım vardı ama satıcağım için alan kişiye bırakıorum

ayrıca charın Janizary Adında 5 lwl guildi vardır guild bankası full element tabs larla doludur ve charın bankasında da stone , elixer , güsel itemler bulunmaktadır.

Ciddi Alıcılara sesleniyorum---İlk Charı ver bakım gibi şeyler olmasın parayı almadan charı vermem zaten şu an bakımda server ^^

Güncellll :)

+++++++++++

Sadece isro char,silk,gold karşılığı satarım ecsro yada herhangi bi server da var die eklemeyin 3. defa söylüyorum.

65 Lv 72 Silkli ßow wereßilirm Car Hercüles serverinde Resimlerini Ekliyorum şimdi.

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

carın itemleri neden eklemedim derseniz:
Cara 100m cekilmişdir 60 lv de tawsan we taşıyıcı Haywan alınmısdır Taxide Kasılmısdır itemsizdi Para NPC set wardır Full Npc Takılar Dahil
CArda 36M Gold wardır

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Kaç silk weya gold düşünüyorsun onuda yazarsan güzrl olur almayı düşünüyorumda =)

120 lira die düşünüodum :( artık oynamak istemiyorum 100 liraya bile kabulum... yanlız bişey sölemek istiyrum bu üyelik le sunword=57 nuker-sjsro=36 glavier üyelikeri var pw ler aynı bütün srolarda charlarım var biliosunuzdur bunuda düşünüp bi teklif yaparsın umarım...

Yukarı Alt