Timsah sözü
Sezona golle başlayan Sercan Yıldırım, gelecek haftalar öncesi rakiplerine mesaj yolladı: Geçen yılın acısını çıkartacağım. Hem ligde hem de Avrupa'da gollerime devam edeceğim.

Geçtiğimiz yılı 4 golle kapatan Sercan Yıldırım yeni sezona iyi başladı... Konyaspor ile önceki gün oynanan sezonun ilk sınavında takımının tek golüne imza atan ve Bursaspor’u galibiyete taşıyan yıldız oyuncu, iddialı sözler sarfetti. “Bu daha başlangıç” diyen Sercan, “Tüm Bursaspor taraftarları şundan emin olsun ki, bu gollerin devamı gelecek. Formayı kapmam halinde, hem ligde hem de Avrupa’da Bursaspor için elimden geleni yapacağım. Bu sezon geçen yılın acısını çıkartacağım. Geçen sezon transfer dedikoduları kafamı çok karıştırmıştı. Artık söylentilerle işim olmaz. Sahaya çıkıp, Bursaspor’un başarısı için gollerimi atacağım” ifadelerini kullandı.

Nunez: Henüz alışamadım

Bursaspor’la ilk sınavında başarılı bir performans sergileyen takımın yeni golcüsü Leonel Nunez de şunları söyledi: “Takıma henüz alışamadım. Önümüzdeki haftalarda sistem daha da oturacak ve o zaman üst düzeyde performans sergileyeceğimi düşünüyorum.”​

Fanatik ^^

Yukarı Alt