Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

Time is Money

Time is Money, Londra'nın özgür sokak hayat tarzını yansıtmak için 2003 yılında Londra'nın varoşlarında üç genç Türk girişimci tarafından kuruldu. Time is Money Londra gençliğinin kendilerini kendi tarzlarıyla ifade ettikleri bir araç olmaya başladı. Adanın kozmopolit gençliğinin özgürlüğünü yansıttı. 2005 yılında dikkatleri çekti, kıta gençliği tarafından benimsendi ve şimdi İspanya'dan Rusya'ya Avrupa gençliğinin seçimi haline geldi. Aynı zamanda Türkiye’de büyümeye devam etti. Her geçen gün bayi sayısını arttırarak, ürün kalitesinden ödün vermeyerek yoluna devam etmektedir. Bunun yanı sırada bir çok müzisyene ve konserlere ana sponsorluk desteğini vererek müziğin ve modanın birleşimin hayat tarzını yansıtan bir logo olmaya devam etmektedir.

Önemli Noktalar

Time is Money koleksiyonu, yeni dizaynlarıyla ve Avrupa'nın üç şehrindeki toptan satış merkezlerinde bulunan dev stoklarıyla her hafta kendini yeniliyor. Siparişlere en hızlı cevap verme yetisi vardır. Her şeyin bu kadar hızlı değiştiği bir dünyada, bizim dizaynlarımız çok daha hızlı değişiyor. Tişörtten şapkaya birçok model, bayan ve erkek giyiminde çok geniş ürün çeşitlerimizle dört mevsim trend koleksiyonumuz ile hizmetinizdeyiz.

Vizyonumuz

Ürün, hizmet, güven ve kalite çemberine verdiği önemle, farklılar yaratarak, kalıcı üstünlük sağlamak ve dünya hazır giyim pazarında vazgeçilmeyen bir marka olmak.

Misyonumuz

Kumaş seçimimiz, detaya verdiğimiz önem ve dikişte gösterdiğimiz ince özen ile, müşterilerin değişen ihtiyaçlarını göz önüne alarak; öncü-yaratıcı çözümler ve kurumsal bir yapı ile müşterilerimizi farklı kılacak değerde kaliteli ürün ve hizmet sunmak.

---------------------

.Time is Money, Hiphoplife.NeT sitesinin düzenlediği Türkiye'nin ilk Freestyla Battle yarışmasına ana sponsor oldu.

.Time is Money Ceza'nın Yerli Plaka albümünün 2. klip şarkısı "Fark Var"a sponsor oldu.

.Time is Money Türkiye'nin rap starı Ceza'nın "Evin Delisi" isimli albümüne çektiği "Hiç Yok Deme Hit Çok" isimli klibine sponsor oldu.

Bidaha ordan giyinme bence rap Türkiye'de çok düşük. Şekil a ; Ceza - Sagopa Kajmer

Cool takıl normal şeyler giy bence.

Maserati demiş ki:
Bidaha ordan giyinme bence rap Türkiye'de çok düşük. Şekil a ; Ceza - Sagopa Kajmer

At üstüne bir t-shirt altına kot veya kapri altına Converse(vazgeçilmezim) tamamdır..

Macrocheck demiş ki:
Time is money gerçekten güzel bir yer ama pahalı, ben pislick'i tercih ediyorum [ediyordum]
T-shirt bakımından Pislick'i tek geçerim.Çok sağlam t-shirtleri var. 8)
Maserati demiş ki:

Bro Sagopa Kajmer dediğin adam Arabesk-Pop-Rock şarkılarından daha anlamlı yazan bir adam.Tarzıda kendine özgü.Ceza'ya ne dersen de ^^ :P

Bro " normal'i " sevmediğim için Hiphop giyiniyorum zaten.Farklı olmak içimde var.Özellikle Bakırköyde çok kişiyle karşılaştım giyindiğim mağazanın adresini isteyen ^^ :santa:

Fre3sTyLe demiş ki:
Macrocheck demiş ki:
Time is money gerçekten güzel bir yer ama pahalı, ben pislick'i tercih ediyorum [ediyordum]
Maserati demiş ki:

Bro Sagopa Kajmer dediğin adam Arabesk-Pop-Rock şarkılarından daha anlamlı yazan bir adam.Tarzıda kendine özgü.Ceza'ya ne dersen de ^^ :P

Bro " normal'i " sevmediğim için Hiphop giyiniyorum zaten.Farklı olmak içimde var.Özellikle Bakırköyde çok kişiyle karşılaştım giyindiğim mağazanın adresini isteyen ^^ :santa:
aynen graffitilerini çok beğeniyorum ben piclick t-shirt lerini ama pantolonda fena değil diğer ürünlerde tercih etmem bu arada arkadaşların dediğine katılıyorum time is money pahalı

Arkadaşlar pislickte indirim var şuan bi kaç çeşit T-shirt 15 ytl

lazvegaz demiş ki:
Fre3sTyLe demiş ki:
Macrocheck demiş ki:
Maserati demiş ki:

aynen graffitilerini çok beğeniyorum ben piclick t-shirt lerini ama pantolonda fena değil diğer ürünlerde tercih etmem bu arada arkadaşların dediğine katılıyorum time is money pahalı

Arkadaşlar pislickte indirim var şuan bi kaç çeşit T-shirt 15 ytl
Bende bugün Pislick'e gittim kapalıydı.Sonra Time İs Money'e gittim.2 T-shirt beğendim ne kadar dedim adam ikisi 70 sen 50 ver dedi.Neden böyle yaptı anlamadım. :twisted:

Normal çizgili ve v yaka bi T Shirt , Altına da düşük bir pantolon (paçalar boru paça 13Cm ) Altına da bi converse , görürseniz o benim :wink1:

Adıda üzerinde ''Pislick'' . :P

at üzerine aber polo al altına adidas - nike şort tamamdır.

Bağrına kadar açık olucak şekilde bir gömlek, kirli sakal, kafada bi güneş gözlüğü, paçalar normalinden 10 cm kısa, elde tesbih ve boyunda bir altın kolye. :lol: :headbang: :P

Yukarı Alt