Soruyu Biraz Daha Açarsak Belli Bir Lva Geldikten Sonra Tıkanmıycak((örn. 53lük int char var resmen tıkandı 1 kasıom 2 ölüom)) kolay anlaşılan bir soru lütfen yorumlarınızı Esirgemeyin :oldie:

76-80 lvle kadar full int spear. sonra str verilip hibrid yapılır.
Asla tıkanmaz. 76 lvl olduğunda 80 lvl karakterlere kafa tutar. utanmadan keser. Örnek : Greece - iRuLe

A.T.P demiş ki:
76-80 lvle kadar full int spear. sonra str verilip hibrid yapılır.
Asla tıkanmaz. 76 lvl olduğunda 80 lvl karakterlere kafa tutar. utanmadan keser. Örnek : Greece - iRuLe
haklısın hocam da arkadaş int charla kasamıyorum diyor
aynı şeyi bende söledim ama bana fıkramı anlatıyosun dedi :(

şimdide str bi charda cold un lv ı kaç olcak onu tartışıyorus
ben diorumki snow shield %35 le %40 arası olcak biçimde 68 lv uplamak hoş olur
yardım edinnnn

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
warrior merasimle kasıyor arkadaşlar. Hem yatmıcak hem güzel kasacak tıkanmıcak PvP de iyi olacak Unique kesecek Fortress war da şamar oğlanına dönmicek bi çaranca Pacheon 90 Fire 90 Light 90 cold 30 Bowmandır.

ps:STR ci olduğumuz için yüzde 40 lı snow shieldları düşünmeyin bence

tıkanmamktan kastın olmemekse burak bnm de sana tavsıyem macrochek gıbı pure str fire bower ama bence ınt charların yatmasıda zordur botla kasıyorsan bılemem ama oyle cokta yatırdıgım bır pure ınt charım oldugunu hatırlamıyorum :thumbsup:

:wink1: yok hacı sen char beğenmezsin mercury dede nolcak çok merak ediyorum

hibrid spear a döelim diorum hala muhabbbet arkadşı arıyorum diosun :?

chara yatırım yapmadıın sürece her char tıkaıo abicim
hiç kendini buralarda yorma sen ticket almazsan pet almazsan bi tıkanırsın bi daa da açılmazsın

adamın sorunu o degıl kı benm de cok ve hala yasadıgım bır sorun bu hangı charın kendıne uygun oldugunu secememesı... mesela dıyo kı ben str char kasarım glavıe de severım ama taxı yaptırırken bır bakıyo kı wızardlar baya karızma damage fln taxıylede ıyı para kazanılır haydıı wızard acıyım ben dıyo wızard acıyo onu kastırırken goruyo kı nuker eleman cok saglam hem olmuyo hem de guzel damage yapıyo nukerı kasıyor 40-50ye kdr cıkıyor pvp yapmaya goruyor bır bower glavıelerı aglatıyo bower acıyo sonra yıne kasıyo 40-50ye kdr cıkıyo tekrar pvpye bı bakıyo combo yatır batırla kendı lvlında bır glavıe de bunu yatırıyo boyle bır kısır dongu yanı aslolan tıkanmak degıl hangı charı kasıcagına karar verememk cunku herkes serverın en guclu charı olıyım ıster ama ıllakı onu da yatırıcak bırısı cıkar :thumbsup:

SKYWALKER demiş ki:
adamın sorunu o degıl kı benm de cok ve hala yasadıgım bır sorun bu hangı charın kendıne uygun oldugunu secememesı... mesela dıyo kı ben str char kasarım glavıe de severım ama taxı yaptırırken bır bakıyo kı wızardlar baya karızma damage fln taxıylede ıyı para kazanılır haydıı wızard acıyım ben dıyo wızard acıyo onu kastırırken goruyo kı nuker eleman cok saglam hem olmuyo hem de guzel damage yapıyo nukerı kasıyor 40-50ye kdr cıkıyor pvp yapmaya goruyor bır bower glavıelerı aglatıyo bower acıyo sonra yıne kasıyo 40-50ye kdr cıkıyo tekrar pvpye bı bakıyo combo yatır batırla kendı lvlında bır glavıe de bunu yatırıyo boyle bır kısır dongu yanı aslolan tıkanmak degıl hangı charı kasıcagına karar verememk cunku herkes serverın en guclu charı olıyım ıster ama ıllakı onu da yatırıcak bırısı cıkar :thumbsup:
bu sorunu boşver o değil onun sorunu saatte %4 kasmak ve arkadaşsız kalmak :evil:

the king demiş ki:
SKYWALKER demiş ki:
bu sorunu boşver o değil onun sorunu saatte %4 kasmak ve arkadaşsız kalmak :evil:

NE saate %4 kasmak 4 saatte %4 kasmak benim sorunum bakın chara giriyoum %30 2 saat kastıktan sonra char %25e düşüyor ondan sonra char beğenmiosun diosunuz maksadım char beğenmemek olsaydı zaten getirmezdim 53e kadar ((53 çok ahım şahım bi lvl deil ama herkes kendi çapında.. ))

Ayrıca The King ((Hasan)) eet arksızlık yüzünden en eski servere bile geçerim hatta ark yoksa sroyu bırakır ko bile oynarım o derece :D ((koyu ezmek içn deil oyun bile değiştiririm manasından söylemiştim yanlış anlamayınız..)) Orda Bütün Gün Kasıoz Bi Tek Muabbet Yok Bişi Yok Anca Wandetin GLoballerine Bakarız ark olmayınca oynayası gelmio ki insanın

lightningi 90 'a çeken arkadaşları anlamıyorm Sen str'sin lightningte işine yarıcak tek skill Grass walk :D Komiksniz walla

Yukarı Alt