Öncelikle hepinizin Ramazan-ı Şerifinizi Kutluyor , hayırlara vesile Olmasını diliyorum.

Arkadaşlar ben ve Grubum Petraya silklerimizi hazırlayıp başlayacakken araya beklenmedik nedenlerin girmesi işimizin uzamasına ve servere geçemememize neden oldu.
Neyse demekki hayırlısı buymuş 3 hafta sürmedi Yenisi geliyor.
Bizim daha önce yeni açılan birçok serverde kasıp ilk 10'a oynadıgımız oldu burdada Allahın izniyle aynısını yapmayı hedefiyoruz kısmet olursa..
Aramıza sizlerinde katılmasını isteriz , üst düzeyde kasacak premiumunu yada Plus'ını eksik etmeyecek arkadaşlarımıza her zaman yanımızda yer var..Eger birşeyler yapmak istiyorsak gerek Kasmada gerek Kale savaşların ve yeri gelince yardımlaşmada bunu ancak Tek vücut olursak gerçekleştirebiliriz.
Yazdıklarımda hiç bir art niyet yoktur eger sizde bize güveniyorsanız , max levele elimden geldigince kasıcam diyorsanız buyrun gelin çünkü bugün varım diyen bir çok kişi yarın server açıldıgında toz bulut oluyor Msn adresimi vericem ona göre kimin gelip gelmeyecegi , nicki buldi kesinlik kazanmış olur.

mailto:[email protected]

Tekrar hepinize hayırlı Ramazanlar diliyorum.

Not: Konu yanlış yerdemi acaba ?? :dance:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Başlamayı düşünüyoruz bizde bir grup olarak, eğer anlaşırsak aynı guildde olabilir en kötü ihtimal union olabiliriz. :muck:

ben açmayı düşünüyorum ve lvl kasacağım ama sbot bulmam lzım eğer bulmama yardım ederseniz bende geleceğim

Yukarı Alt