hmm Devamı gelcek
Bu Forumda Var mı Benden Başka bu kadar kesen hmm :mrgreen:

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

aeq

rank8
uniqlere gideceğine kassaydın şimdi 60+ lvldin. ama uniq kesmekte tanınmak için iyi oluyor.

gEo

rank8
Nedense anlamadığım birşey var biz unique kesmeyi yabancılara karşı bir üstünlük oalrak görüyoruz. Halbuki 20 lvl unique i 30 lvl yüksek birisini kesmesi hiçbir üstünlük belirtmez bence . Saatlerce unik benklemek yerine charınızı geliştirmeye baksanız fullenip yabancıların karşısına çıksanız ve üstünlüğü o şekilde yamaya çalışsanız daha mantıklı olur bence (tabi hiç unik almayın demiyorum hepsini birer kere tadın)

tabi bunlar bnm fikrim .

gEo demiş ki:
Nedense anlamadığım birşey var biz unique kesmeyi yabancılara karşı bir üstünlük oalrak görüyoruz. Halbuki 20 lvl unique i 30 lvl yüksek birisini kesmesi hiçbir üstünlük belirtmez bence . Saatlerce unik benklemek yerine charınızı geliştirmeye baksanız fullenip yabancıların karşısına çıksanız ve üstünlüğü o şekilde yamaya çalışsanız daha mantıklı olur bence (tabi hiç unik almayın demiyorum hepsini birer kere tadın)

tabi bunlar bnm fikrim .

aynı benim ghibi :lol: 66 lwlde tg kestim ama ben dalga olsun die sölediklerinle alakası yok ben valla fazla unqe beklemem arada sırada beklerim ondada elimden alır benden yüksek biri uyuz olur giderim kasmaya

_Darkness_ demiş ki:
hmm Devamı gelcek
Bu Forumda Var mı Benden Başka bu kadar kesen hmm :mrgreen:

-Resim Silinmiş.
Emeğe Saygı ama o levelde ben 40 tane keserdim yani kendine göre uniq kes daha ii böle eziq uniq leri kesme hem böle adamlara gıcık olurum ben bırakta eziqler kessin

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt