Arkadaşlar ben Tieflik yapıyorum. Bana Hunterlerin hepsi katil gözüküyor. Trakelerin hepside katil gözüküyor. Kervanı olanlarda. Bundan Hiç birşey anlamadım...

ZUZHZHZH:D:D:D:D:D::D

evet dün bende gördüm ve gercekten katil olduklarını sandım.. deli dana gibi saldırdım 70+ idi ler zaten belki bir item düşürürüz diye :lol:..

Bu pvp de de oluyor.Renkleri kırmızıya dönüyor ama pk olmuyor.Sanırım düşmanları daha iyi ayırt edebilmek için yapmışlar.Ama berbat olmuş.Dün gittim pvp ye baktım herkes kırmızı oluyor.Kimseye dalamadım bende olucam diye :lolmuch:

74_golge demiş ki:
Arkadaşlar ben Tieflik yapıyorum. Bana Hunterlerin hepsi katil gözüküyor. Trakelerin hepside katil gözüküyor. Kervanı olanlarda. Bundan Hiç birşey anlamadım...

trake ne ya :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

dagger lerin yaptığı kılık değiştirme olayına bi çözüm olarak sanırım katil yapmamak için cape olmayan birinin veya hunter vb. şeyler olmada yazısı kırmızı olmıcağı için
o kişinin kılık değiştirip değitirmediği anlaşılsın die yaptılar sanırsam
ama cape--hunter-trader--thief olaylarında yazı kırmızı oluo
normalde her kılığa gire biliolar
yani bundan sonra anlıyacağız pvp de karşınızdaki kılıkmı değiştirmiş die

DÜn bende şaşırdım.15-20 adam katil olmuş toplanmışlar sandım pvp deydim cape vardı.Soruyorum neden katil oldunuz,yeni bi avantajı mı var.Herke ben katil değilim dio :) cape cıkardım baktım hapsi normal.COk şaşırmıştım :mrgreen:

oo bence dunku okadar udapde bı de bugunku sabahkı udapde den sonra bence janganla taklamadan yer deyıstırmedıne dua edelım :lol:

Yukarı Alt