1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Ticaret Penceresi Açma Rehberi


 1. [O]range

  [O]range rank8

  Kayıt:
  25 Şubat 2007
  Mesajlar:
  23
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Diğer oyuncularla eşya değiş tokuşu yapmak için önce oyuncunun üzerine tıklayın.Daha sonra ekranın sağ üstüne baktığınızda oyuncunun durumu gözükecektir.Oyuncunun resmine sağ tıklayın ve açılan menüde alışveriş seçeneği üzerine tıklayın.Eğer oyuncu alışveriş penceresinin açılmasını kabul ederse alışveriş penceresi açılacaktır.

  Menü resimdeki gibi açılır :

  - Resim Silinmiş.

  Eğer alışveriş teklifi alırsanız ekranın sağ altında bir mesaj çıkacaktır.
  Kişiyle alışveriş yapmak için mesajın üzerine tıklayın ve açılan pencerede evet yazısında tıklayın :

  - Resim Silinmiş.

  Alışveriş isteğini kabul ettiğinizde ortaya takas penceresi açılır.Diğer oyuncuya vermek istediğiniz eşyaları envanterinizden takas penceresine sürükleyin. Pencerenin üst kısmı diğer oyuncunun sizinle neyi değiştirmek istediğini gösterir.Alt kısmıda sizin değiştirmek istediğiniz eşyaları gösterir. Sayısı birden fazla olan eşyalarınız varsa ve sadece belirli bir kısmını takas etmek istiyorsanız, eşyaları sürükleyip bırakırken klavyedeki "Shift" tuşuna basılı tutun. Kaç tane aktarmak istediğiniz sorulacaktır.

  - Resim Silinmiş.

  Alışveriş penceresindeki eşyaları takas etmek istediğinize eminseniz "Alışveriş" butonuna tıklayın, tıkladıktan sonra takas edilen eşyalar kilitlenecektir. Takasa gönderlen eşyalar "Alışveriş" penceresinde maviyle belirtilir. Diğer oyuncular alışverişi kabul ettiğinde takas işlemi tamamlanmış olur.

  - Resim Silinmiş.​
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Şubat 2017