Tasarımı Ne Kadar Beğendiniz?

• Total voters
    1
  • Poll closed .

FATAL1TYPOWER

ThunderWebDesigns Kurucusu
Merhaba arkadaşlar,
Ben web tasarım işini hobi olarak yapmaktayım ve uzun zamandır Silkroad Online oyuncusuyum. Private serverlar üzerinde oldukça bilgi sahibiyim.
Private serverların eksikliklerini ve kolayca açılıp aynı hızda kapanan serverların nedenlerini ve eksiklerini gayet iyi bilmekteyim.

Yapmış olduğum bir web sitesi tasarımı vardı, bu tasarımı bir proje haline dönüştürdüm ve sunucu hizmeti sağlayan firmalarla anlaşıp, sunucu almak isteyen kişilere duruma göre ücretli ya da ücretsiz sitelerine import edilecekti.

Asıl yapmış olduğum iş sebebiyle (askeri personelim) bu tarz işlere pek yoğunlaşamayacağıma karar verdim.

Eğer bu projeyi tamamlayabilecek ya da kendi sitesininin görüntüsünü değiştirmek isteyenler varsa SADECE ANASAYFA tasarımını satışa sunmaktayım.

Tasarım PSD formatındadır ve tüm sitelere uygun olarak katmanları tek tek yapılmıştır. Kolayca sitenize import edebilirsiniz.
İletişime geçmek isteyen kişiler için mail adresim aşağıdaki gibidir.

[email protected]

Tasarımın fiyatı 300 TL'dir. İster alıp kendi sitenize import edip kullanın, isterseniz benim projemi devam ettirerek başka kişilere bu tasarımı importlayıp satabilirsiniz.

THUNDER TASARIM

FATAL1TYPOWER

ThunderWebDesigns Kurucusu
Teşekkür ederim. Keşke bu projeyi devam ettirmeye vaktim olsaydı. Oyuncuların web sayfalarını kullanmalarını sağlayabilirdim.

Yukarı Alt