Melik demiş ki:
asd123asd1 demiş ki:
tebrikler chuBBy burak....

scammerdir kendisi allah bilir o sunuda çalmıştır..
Tebrik ediyorum güzel yorum hayırlı olsun burak.

ssleri bulsam gösterecem Hocam ama. galiba formatta silindi. paylaştığım arkadaşlardan alıp kanıtlayacağım.

mailto:[email protected] adresinden bir hırsızlık olayına girmiş bu velet.

aKc

rank8
SA ARKADASLAR CHAR BANA AYITTIR ADIM TURKER VE KARDESIM YIGIT RESIM BENDEN HABERSIZ KOYULMUS NASIL OLDUGUNU ANLAMADIM BENIM Spoce ILE ALAKAM YOKTUR SERWERDA PM ATARSANIZ BENIM OLDGUMU ANLICAKSINIZ 500 LIRA 600 LIRA TEKLIFLERIDE YALANDIR SADECE VERILEN TEKLIF 300 LIRA _TATLUM_ ADLI CHAR 225 LIRA ES_TURKMEN_ES VERMISTIR ABARTIYA GEREK YOK BU KULLANICI HESABI BENIM DEGILDIR BI ARKADASIMDAN ALDIM SIYASI NEDENLERDEN DOLAYI SITEDEN BIRDEN FAZLA DEFA BANLANDIGIM ICIN SITEYEDE GIRMIYORUM ZATEN HERKEZE IYI KASILMALAR IYI EYLENCELER BOL SOS SOM SUN SON LAR :)

aKc demiş ki:
SA ARKADASLAR CHAR BANA AYITTIR ADIM TURKER VE KARDESIM YIGIT RESIM BENDEN HABERSIZ KOYULMUS NASIL OLDUGUNU ANLAMADIM BENIM Spoce ILE ALAKAM YOKTUR SERWERDA PM ATARSANIZ BENIM OLDGUMU ANLICAKSINIZ 500 LIRA 600 LIRA TEKLIFLERIDE YALANDIR SADECE VERILEN TEKLIF 300 LIRA _TATLUM_ ADLI CHAR 225 LIRA ES_TURKMEN_ES VERMISTIR ABARTIYA GEREK YOK BU KULLANICI HESABI BENIM DEGILDIR BI ARKADASIMDAN ALDIM SIYASI NEDENLERDEN DOLAYI SITEDEN BIRDEN FAZLA DEFA BANLANDIGIM ICIN SITEYEDE GIRMIYORUM ZATEN HERKEZE IYI KASILMALAR IYI EYLENCELER BOL SOS SOM SUN SON LAR :)
aslanım benim şahane açıklamışsın^^

hadi kanıtlayın görelim canlarım :wink1: ben burdayım türker abi ssyi yiğit koy dedi zaten :wink1:

aids

O silaha 600 TL Veren Arkadaşın sorunları mı var? versin 150 TL 1 k silk alsın denesin daha iyi çözüm elde eder ;:wink1:

Milletin isi gücü yok nova staff a 600 tl veriyor ahahh buda begenmemiste 850 tl bekliyomus.Uzaktan bakınca saf sanıyolar milleti :byes:

Yukarı Alt