Darwell

Tanınıyorum
Titan serverinda açılan guildimize 45+ oyuncuları bekliyoruz serverin en sağlam guildidir. 50+13 oyuncusu ile guild internationaldır. Katılacağımız veya kuracağımız unionda sadece türk unionu olmayacaktır. Katılmak isteyenler oyun içinde ATTiLA_HAN ya da Zapotec'e pm atabilirler.

Darwell

Tanınıyorum
Serverin çok geç açılan bir guildi olarak 5 lv olduk şuan uniona girdiğimizde uniondaki guildler 4 lvken biz 2 lvdik şimdi biz 5iz onlar hala 4 :) guilde 55+ adam alınacaktır.

Darwell

Tanınıyorum
Hayır dağılmadı sadece bazı kişiler ile biraz tartıstık 10 tane 65+ adam felan biri bluepearl olmak üzere forzaya geçti hiç önemli değil genede kale savaşında kaleyi hakeden guild bizdik fakat darkness ile antlaşmazlık olup çadır kurulmadı uniondan birine aldırdık ismi neydi unuttum şuan :) kale bizim olmadan içimiz rahat etmez uniondan da çıktık 2 hafta sonra kaleyi almak pek sorun olmayacak diye düşünüyorum

Darwell

Tanınıyorum
evet internationaldı işte erhan sağolsun sınırları zorlamayı seviyor şuanda herkes türk genede en iyi türk guildi olduğumuzu düşünüyorum

Yukarı Alt