Ewet Arkadaşlar TheOthers Guildi Full ve Yogun Talep Üzerine TheOthersII guildini kurma kararı aldık.yeni acılacak guilde lwl farkı olmıcak.

PM:WolKe,Snowman,TheSickness

xienne demiş ki:
TheOthers hakkında hiç iyi şeyler duymadım uniona alıp turk guildlerini atıyomuşsunuz sonra yabancıları alıyomuşsunuz
Kimden duyduysan Yanlıs Duymussun Şu Ana Kadar Sadece Bi Guild Attık Uniden O da Uyarılarımızı Dinlemediler ve Asla Yabancı Guild Almayız ve Bizi Tanıyan Tanır Kimseyi Bişeye İnandırmak Zorunda Değiliz
By Snowman :thumbsup:

xienne demiş ki:
TheOthers hakkında hiç iyi şeyler duymadım uniona alıp turk guildlerini atıyomuşsunuz sonra yabancıları alıyomuşsunuz
Devir kulaktan duyma konulara inanma devri değil, bir konuyu,olayı kendi gözünle görmedikten sonra inanma o denilenler hurafe olur bizim unionumuzda Yabancı bi guild varsa veya olduysa şu an oyunu bırakır charlarımı dağıtırım... Guildimde 1 yada 2 kişi olmuştu onlarıda sadece Türkleri korudukları sevdikleri için aldım... Lütfen biz kimseyi kötülemiyorsak bizim kötülenmemize izin vermeyiniz...
Saygılar...

guild düzgün olması için önce basdaki isnsanları durust yola getirmek lasım

shinobi88 demiş ki:
guild düzgün olması için önce basdaki isnsanları durust yola getirmek lasım
Dostum senn ne yapmaya calıstıgını anlamıyorum :think: bize laf yetiştireceğine ilk önce uslubunu düselt sonra gel bise nden bizi uniden attı diye hesap sor ve bizim arkamızdan istediğin kdar yalan söyleyebilirsin bu senn karakterini belirtiyor :thumbsup:

TheOthersII guildi 4 lwl olmustur ve 2.guildde yaptıgınız gibi talep gelirse TheOthersIII guildinide en yakın zamnda faaliyete geçiririz

wolke demiş ki:
xienne demiş ki:
Devir kulaktan duyma konulara inanma devri değil, bir konuyu,olayı kendi gözünle görmedikten sonra inanma o denilenler hurafe olur bizim unionumuzda Yabancı bi guild varsa veya olduysa şu an oyunu bırakır charlarımı dağıtırım... Guildimde 1 yada 2 kişi olmuştu onlarıda sadece Türkleri korudukları sevdikleri için aldım... Lütfen biz kimseyi kötülemiyorsak bizim kötülenmemize izin vermeyiniz...
Saygılar...
tmm anladım oyuna girmiyorrsun bu aralar benim bladeri 52 yapacaktık :D (Aaron)

Yukarı Alt