sayın arkadaşlarım TheOthers guildimiz 5lv olmuştur...
guildimiz butun kardeşlerımize açıktır
guıldımızde kardeşlık paylaşım,sevgı,saygı,dürüstluk cercevesı icerısınde sıkı bir arkadaşlık kurulmuştur,
Eğer bende bu arkadaşlığa katılmak istiyorum diyorsanız
pm WoLkE atabılırsınız 7/24 saat :) ?!!!!!!!
TheOthers guildi güçlenmeye devam ediyor kanına kan canına can katmaya devam ediyor gelin bu güçlenmede beraber rol oynayalım :beer:
bütün TheOthers guildinde olan arkadaşlarımızın ablemimizi kullanmasını rica eder teşekkürlerimi sunarım ve yardımlarından dolayı TwiLighT teşekkürlerimi sunarım
Kod:
http://www.resimupload.org/files/oqhe9rio3l09h76yrel8.png

GaiaPureNuker demiş ki:
geleyimii ama biraz ezigim , 44 lvl str blader AkaNTurkeR
her 42-44 lvl le pvp ye varım :P
Gel Tabi Gel Nedemek Guıldımıze Butun Turk Kardeşlerimizi Bekliyoruz.. :beer:

WoLkE bn dRsn guıldden cıktım ama dodolarla kawqa felan ettım o yuzden paRdon 60 70 oLunca beLkı qeRı qeLmeı dusunuoRm

beyler bn kendi guıldımden bıktım şu TURKuZ guıldınden bende gelmek istiyorum 70 lvlimde genelde gece yarısı online oluyorum nickim ironeye bide grant nameyi bn solersem sizde yazarsanız sevinirim :D

mertcangs demiş ki:
7-24 demişsin ama oyunda yoksun :D
Farkedermı Adam Çalışıyor Bazen Guılde %100 hergun bırısı acık oluyor bıze ulas bız sana ne sorucaksan yada guılde gelmek ıstıyorsan alırız :thumbsup:

Suan 5 LVLİZ Tum cana yakın arklerı beklıyoruz insan gibi insalar gelsın bu kardeslıge ortak olsun SniperWolf pm ata bılırınızı :wink1: nick : SniperWolf

Yukarı Alt