alez demiş ki:
arkadaşım sana ne diyom boşuna sevinme TheBLaCkLiSt duruyoo...
sen de savaşta mariachideydin ona bakarsan dimi kolpa...
blacklist yerinde duruoda blacklist in üyeleri(master dahil) blacklistte bulunmuyor :D :lol:
ewet savaşta bende mariachi deydim ama dikkatini çekerim sadece savaş süresince savaştan sonra guildime ger döndüm :wink1: Bi sizin gibi FW yi bahane ederek guild değiştirmiyoruz
buda sana bir kapak daha:wink1:

alez demiş ki:
sadece savaş saatinde o guildde bulunsak '' para için savaşa geliyo'' pozisyonunda olurduk.
ama biz sizin kadar aç değiliz ki böle bi davranışta bulunmayalım :oldie:
evet öle olsaydı para için savaşa gelio pozisyonunda oluyorsunuzşuanki pozisyonunuz "biz eziklikten sıkıldık güçlü bir guilde girdik" pozisyonu.
Ayrıca ben guildimi o gün değiştirdim.Çünkü o guiltte hatırını kıramadığım arkadaşlar var, bizim o hafta FW ye kayıt yapmadığımızı biliordu onun için benden yardım istedi.Ben de YARDIM amaçlıonların guildine gittim.Hatta beni guiltlerine almakla kalmadılar bana ogün için guilt masterlığı verdiler çeşitli nedenlerden ve ban güvendiklerinden dolayı.
ha bana inanmıyorsan "ked" nickli Turan kardeşime sorabilirsin!:muck:

ya bu arada imzanıda değiştir artık yaw :D :D :D

ezik guild sizi korkutup unionu toplattırıyosa güçlüsü napcak onu da düşün...
sana hayat hikayeni anlat diyen olmadı :D :D :D

imzam gayet güzel :muck:

sana da tavsiye ederim bi imza yap en azından bi fıkra koy millet gülsün. aklımda bi fıkra var bak söyliyim yaz onu :D :D :D =MaGNa_CaRTa (5Lv) pacificin en aktif Türk guildi hahaahah heheheheeh zuahahahha puahahaha :D :D :D

hayat hikayesi falan yazmıyorum senin o küçük beynine bir şeyler sığdırmaya çalışıyorum ama görülüorki başarılı olammaışım.Alaycı tavırlarla geçiştirmeye çalışıorsun.Klasik noop hareketleri alışştım artık :D

hebu da ben sana bir fıkra :coffee: (arkadaşın imzasına ve buluduğğu guilde bakın yorum sizin :lol:)
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
arkadaşların açıtığı başlığa bakın ve 1. sırada kim var ona bakın. yorum sizin.

- Resim Silinmiş.

nasıl fıkra ama dostum :mrgreen: =>magna carta pacificin en aktif Türk guildi... hehehehe zuhahahaha puhahaha :lol: :lol: :lol:

alez demiş ki:
arkadaşların açıtığı başlığa bakın ve 1. sırada kim var ona bakın. yorum sizin.

- Resim Silinmiş.

nasıl fıkra ama dostum :mrgreen: =>magna carta pacificin en aktif Türk guildi... hehehehe zuhahahaha puhahaha :lol: :lol: :lol:
hala neyi görmezden geliorsun onu anlamıyorum
al sana ss bir zamanlar en aktif Türk guildi MaGNa_CaRTa
- Resim Silinmiş.
şimdi kim fıkra anlatıyor kim yalan söylüyor belli oldu

alez demiş ki:
Ezik Lord 40 yıl önce şansa bala 3. olmuşunuz ciddi ciddi konuşuyon. senin ciddiyetin buysa sen varya çok bilinmeyinli bir kolpasın...
o konuda 40 yıl önce açılmış hala kimi karalmaya çalışıyorsun:?: Alayın kolpa senin

Lütfen forum kurallarını ihmal etmeyelim.Bağırmanın vede Türkçe kelimeleri başka kelimelerle ile değiştirmenin anlamı yok !

Yukarı Alt