- Resim Silinmiş.

---Guildmiz 5 leveldir.

---Guild başkanı BiroL_Efe dir.

---Hergün 25+ arkadaş guildimizde çevrimiçi (online) olmaktadır.

---Guildmizde saygı,sevgi,makara muhabbetler vardır.

---Guildimizin amacı büyük bir Türk Guildi olup Türk ün iyiliğini ve gücünü tüm sro camiasına tanıtmaktır.

---Unionumuza da sağlam guildleri bekliyoruz.

---Guildimze 85+ level sınırı 18+ yaş sınırını aşan herkesi bekleriz.

---Hergün dowhang da pvpye gideriz. :D

---Guildimizde atılacak adam bile isteğine göre oyundan çıkınca atılır. (normal bi şekilde çıkmak isterse)

---Guildimiz, Türk guildlerinin olduğu bir unionda bulunmaktadır.

- Resim Silinmiş.
foto güncellenecektir..

Saygılar...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Kimdir bu ? Yetkili varsa söylesin . Bole lamerleri peşime takıcaksanız işiniz zor . Biraz sizi koruyanlara ( Bunu yazan belki yetkililerden biridir . ) terbiye öğretin . Forum kirlenmesin diye küfürleri kapattım inanmayanlar varsa açık ss de koyabilirim.

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

-Hehehe bizim yeğen...
-13 yaşında...
-Dişine göre rakip bulmuş ama böle küfür ederek 13 yaşında olduğunu kanıtlamış
(yeğenimin haksız olduğunu kabul etmem için konuşmaları en başından koy... süt dökmüş kedi ayaklarını yemeyiz...)
-Bazılarıda BiroL_Efe nin elindeki +7 yi düşürmek için PK yapmaya çalışıyoo onların zaten biz 13 yaşında olduğunu biliyoruz böle resimler koyarak büyüyemiceklerini bilmelidirler...

alez demiş ki:
-Hehehe bizim yeğen...
-13 yaşında...
-Dişine göre rakip bulmuş ama böle küfür ederek 13 yaşında olduğunu kanıtlamış
(yeğenimin haksız olduğunu kabul etmem için konuşmaları en başından koy... süt dökmüş kedi ayaklarını yemeyiz...)
-Bazılarıda BiroL_Efe nin elindeki +7 yi düşürmek için PK yapmaya çalışıyoo onların zaten biz 13 yaşında olduğunu biliyoruz böle resimler koyarak büyüyemiceklerini bilmelidirler...
konuşma en başından başlıo kasma yerime giderken birden pm den küfür yedim . Bu arada ben 21 yaşındayım . ama senin 15 - olduğun kesin . biraz terbiye öğretn şu çocuğa . tabi sizin terbiye dersinizden ne anlar onu bilemem..

şu ana kadar istesem 100 kere pk yapardım BiroL_Efe yi konuşturmayın şimdi beni .. burda cevap yazmaya uğraşacağınıza gidin kasın öle konuşun .

hadi gülüm hadi laf yetiştirceğine kasmana bak . kasın biraz yükselin sonra burda konuşun..

NiTRoS_ demiş ki:
Kimdir bu ? Yetkili varsa söylesin . Bole lamerleri peşime takıcaksanız işiniz zor . Biraz sizi koruyanlara ( Bunu yazan belki yetkililerden biridir . ) terbiye öğretin . Forum kirlenmesin diye küfürleri kapattım inanmayanlar varsa açık ss de koyabilirim.

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

bizim 13 yaşındaki birinin yaptığının sizin kankalarınız yapıyo ŞEKİL:A daki gibi

ŞEKİL:A

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

BiroL_Efe nin magna carta dan aykırı_tr yi de yatırmasıyla agresifleşen magna carta üyelerinin davranışları..!!
(daha çok böle resimde var da bu 3 resim hepsini anlatıyo...)

Önce sen kendi ezik guildine girde sonra guildine adam topla
Arkadaşlar bu guilde girmedenden önce bu guilt üyelerinin hangi guiltlerde olduklarına bakın sonra guilde gidin
Birol_Efe(master) şu an kale nin sahibi olan guiltte yaklşık 1 aydan fazla süredir o guiltte
LyMacSau(Bu konuyu açan kişi) _VICE_ guildinde
Pheonixxx
Mew2
.......
ismini hatırlyamadığım bir sürü kişi yine _VICE_ guildinde
işte bu kadar ezik bir guilt bunların guildi
ve önemli bir ayrıntı bu guiltteki kişiler kadar kadar yalancı ve kolpa adamlar yoktur. Örnek konuyu açan kişi kendi guildinde bile değil adam toplma çalışıor .Ezüqssss
Mesaj yazım tarihi:23.08. 2008

Yukarı Alt