Thebes serverında oynayan arkaşlar konu altında karakter isimleri ve lvl lerini belirtirseler sevinirim.Ayrıca forumumuzdan guild açmış olan arkadaşlar pm le bana ulaşırsa sevinirim.Oyundaki nickim CyCLoNe

İyi Oyunlar

şuan yeni başladım oyuna 1lv im hangi sw de daha iyi muhabbet party olur ona göre açıcam adamı

chin EU ? :D bide uzun zamandır oynamıyodum 110lv vardı bıraktığımda oyunu baya geri kaldım :D

silkroad-r de 110 lvl i görmen bi kaç yılını alır zaten :D ben china karakterle başladım ama istersen sen wizard açarak başlayabilirsin

WizBaron
Lvl 56 Gece 57 Görürüz Kasmam Ona Göre + Hep Afkyim Botta Char

Merhabalar..
Bu Serverde Devammı Ediyorsunuz Yeni Servere Geçildimi ? Ona Göre Karakter Açayım Bende :)

Thebes'de devam edenler ve ben sürekli onlineyim diyenleri guildime bekliyorum

nick EpiReaL pm'lerinizi bekliyorum . İyi oyunlaR

NOT: Deat_Army' unio olacagız

S.a. Thebes te sp kasmayı düşünüyorum. 66 wiz çarım var ancak nedense nuker sevdası baş gösterdi. Tek başına tadı çıkmıyor. Varsa sp kasanlar, kasacak olanlar birlikte hareket edebiliriz.

Arkadaşlar bugün oyuna başlıcam. Çin blade açıcam . Nick caxneS olucak oyunda tanışalım sohbetimiz felan olsun sıkılmayalım .

Merhaba arkadaşlar uzun bi aradan sonra sro r ile oyuna yeniden başldım nickim LoRD_TnC ekleyin takılalım

Arkadaşlar sro-r thebes'de gold satımı yapıyorum,100M=10TL.İlgilenen arkadaşlara duyurulur,iyi oyunlar :)

Yukarı Alt