1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

The watcher (İzleyici) - Online İzle - Türkçe Dublaj


 1. ∞LÉON∞

  ∞LÉON∞ rank8

  Kayıt:
  22 Eylül 2007
  Mesajlar:
  760
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  öğrenci
  Şehir:
  pc masası
  The watcher (İzleyici)

  [​IMG]

  Yönetmen :
  Jeff Jensen

  Oyuncu :
  James Spader
  Keanu Reeves
  Marisa Tomei
  Ernie Hudson

  FBI ajanı Joel Campbell (James Spader) o güne kadar yaşadığı herşeyi geride bırakarak Chicago'ya yerleşir. Los Angeles'ta yıllarca psikopat katillerin izini sürdükten sonra iyice yorulup bunalan Campbell'in amacı Chicago'da yeni ve daha az stresli bir yaşam kurmaktır. Ancak suçlarla dolu geçmiş orada da peşini bırakmaz. Birbirinden korkunç cinayetler orada da işlenmektedir. Adeta aynı şablona sahip olan bu cinayetlerin hepsi tek bir kişinin eseridir: David Allen Griffin (Keanu Reeves).

  Griffin'in başarıya ulaşarak işlediği her cinayet Campell'a geçmişte yaptığı ve şimdi bastırmaya çalıştığı hatalarla çaresizlikleri hatırlatır. Zaten Griffin'in amacı da can düşmanı olarak gördüğü Campbell'ı bu yolla tüketmek ve işkence etmektir. Yalnız kadınları öldürmesinin tek nedeni artık Campbell'in acılarını daha da katlamak haline gelmiştir.

  Son bir cinayet senaryosunu sahneye koyan Griffin, Campbell'ı suçluluk duygularıyla dolu geçmişiyle yüzyüze bırakarak onu toptan yok etmeye kararlıdır. Senaryo işlediği ve Campbell onu durduramadığı takdirde bu defa acımsasız katilin kurbanı Joel'un psikoloğu Dr. Polly Beilmann (Marisa Tomei) ve kendisi olacaktır.

  TIKLA İZLE

  TIKLA İZLE
   
 2. CreaTioN

  CreaTioN rank8

  Kayıt:
  16 Ekim 2007
  Mesajlar:
  328
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Fazla Merak İyi Deil...
  thx man :)) extraokk extrabeer extrabeer