Kayıt
28 Temmuz 2012
Mesajlar
1.673
Beğeniler
215
Şehir
nWo ~
TheWarZ MMO tarzı bir zombi konusu olan bir oyudur.Oyundaki amacınız zombilerden ve insanlardan korunarak hayatta kalma mücadelesi vermektedir. Oyun DayZ'in konu ve oynanış açısından aynısıdır.Oyuna başlangıçta ; El feneri,cola,çikolata gibi yiyecek ve aletler ile başlarsınız ve yeni keşifler sonucu Silah ve yiyecek bulabilirsiniz.Oyunda zombie yumruk ile öldüremediğinizden en azından el fenerizin olması gerek,yoksa zombiler sizi öldürebilir.Oyunda real(gerçek) arkadaşınız iseniz güvenin yoksa kimseye güvenmeyin sizi tenhaya çekip öldürebilir,bu olay bi çok kişinin başına gelmiştir. :thumbsup:


TheWarZ ekibi oyun almında size 3 seçenek sunmaktadır ;
1. Paket sadece üyelik vermektedir.
2. Paket üyelik + 15$GC vermektedir.
3. Paket üyelik + 50$GC vermektedir.
Satın Almak İÇİN BURAYA TIKLAYIN!


Konu Hazırlanması&Yazım bana aittir fakat oyun görüntülerini netten buldum çünkü bilgisayarımda resim alamadım bir türlü.
 
Kayıt
9 Mart 2013
Mesajlar
1
Beğeniler
0
arkadaşlar warz hesabımı silkroad online hesabı ile takas etmek istiyorum bu konu altından yazarak fazla konu kirliliği yapmak istemedim
[email protected] mail adresim burdan yada forumdan ulaşabilirsiniz
takas konusunda sıkıntınız olmasın telefon numarasını aldıktan sonra ilk ben verebilirim tüm bilgileri hiç problem olmaz benim için hepinize iyi oyunlar :)
 
Kayıt
28 Temmuz 2012
Mesajlar
1.673
Beğeniler
215
Şehir
nWo ~
Teşekkürler bu arada baya yenileme yaptılar hala araba gelmedi delirecem..
 
Yukarı Alt