Kayıt
9 Temmuz 2008
Mesajlar
2.047
Beğeniler
0
Şehir
Silik Yazar
Frogwares tarafından geliştirilen Sherlock Holmes Testament dedektiflik oyunu çıkış tarihi duyurusu yapıldı. PC, Xbox 360 ve PlayStation 3 çıkacak oyun Eylül ayında oyuncular ile buluşacak.

Oyunun İçeriği(Hikayesi)
2012 yılının en çok beklenen oyunlarından biri olan The Testament of Sherlock Holmes, en son 27 Mayıs 2009 tarihinde yayınlanan sürümü ile bizlerle birlikteydi. Bu yıl çıkması beklenen sürümü ile seriyi beşe tamamlayacak olan The Testament of Sherlock Holmes, Frogwares tarafından geliştiriliyor.

PlayStation 3, Xbox 360 ve PC için hazırlanan oyunda, ünlü dedektifimizin başı oldukça büyük bir derde girecek. En yakın arkadaşı Dr. Watson’ la dahi araları bozulacak olan Sherlock Holmes, bu sefer, kendisine yapılacak olan suçlamaları bertaraf etmeye çalışacak. Tabi eğer gerçekten de suçlu değilse… Tüm kanıtların, suçlu olarak göstereceği dedektifimiz Sherlock Holmes, yakın arkadaşı Dr Watson’ un da kendisine inanmaması yüzünden çareyi Scotland Yard’ a kaçmakta bulacak.

Kaçmasıyla hakkındaki şüpheleri daha da çok arttıran dedektifimiz, bu oyunda, karmaşık ve macera dolu hikayesi ile oyuncularına gerilim dolu anlar yaşatacak. Kahramanımız, gerçekten zorlu geçecek olan oyun boyunca, gerçekleri ortaya çıkarabilmek adına, masumiyet ile suçluluk arasında kalan o ince çizgiyi aşmadan ilerleyebilecek mi? Yoksa cinayet işlemesi gereken bir duruma mı sürüklenecek?

Yeni grafik motoru sayesinde gerçeğinden farksız bir şekilde canlandırılacak olan 19. Yüzyıl dekorları içerisinde, ünlü dedektifimiz, suçsuzluğunu kanıtlamak için uğraşırken, yüksek çözünürlükte yapılandırılmış sahnelerle, bizlere oldukça heyecanlı dakikalar yaşatacağa benziyor.

Farklı sorgulama yaklaşımları eklenen oyunda, elde edeceğiniz her bilginin önemi büyük. Bu yüzden ipuçlarını sık sık kontrol edebilecek ve sorgulama sahnelerini tekrar ettirebileceksiniz. Üçüncü bir kişi olarak Gamepad ile de oynayabileceğiniz The Testament of Sherlock Holmes kontrol sistemi sayesinde özel konsollara da uyum sağlayabilecek.

Video Tanıtım


Görsel Tanıtım

 
Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt