1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

The Sims 3 Bu Yazın En Çok Satan Oyunu Olacak


 1. Unreminical

  Unreminical rank8

  Kayıt:
  21 Mayıs 2008
  Mesajlar:
  251
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrenciyim.
  Şehir:
  suzuz.
  [​IMG]
  [​IMG]
  Tüm zamanların en çok satan video oyunu olan The Sims’in üçüncü serisi satışa sunuldu. Yeni oluşturulmuş etkileyici özellikleri ile The Sims 3, hayranlarını şimdiden kendine bağlıyor.  Bir zamanların en çok satan video oyunlarından olan The Sims’in üçüncü serisi satışa sunuldu. Oldukça geniş bir hayran kitlesi bulunan The Sims oyununun yenisisinin çıkacağı haberleri bile bu oyunun müdavimlerini heyecanlandırmaya yetmişti.

  iPhone, iPod Touch, PC, Mac gibi mobil cihazlarda da oynanabilecek olan The Sims 3 mobil cihaz serisi 2009 yaz ayında kullanıcılara sunulacak. Tamamen 3 boyutlu oynama imkanı sağlayacak bu oyun, iPhone ve iPod touch gibi cihazların dokunmatik ekrana sahip olmasından dolayı, oynama şekli ve menüler daha da kolay hale gelecek ve her yere taşınabilmesinden dolayı, oyun zevki daha da artacak.

  Oyunun yapım ekibinden olan Ben Bell, The Sims 3′ün, sanat yaratabilen, yaratılanların diğer oyuncularla paylaşılmasını sağlayan, yaşama müdahale eden bir oyun olduğunu belirtiyor. Oyun içerisinde, oluşturulmuş Sim’lerin diğer Sim’lerle etkileşim ve iletişim halinde olabilmesi için, şehre götürülmesi sağlanıyor, oluşturulan ve yapılan işlerin videoya kaydedilerek herkese online olarak gösterilebilmesi sağlanıyor. The Sims 3 içerisinde oyuncuların, gerçek karakter ve kişiliklere sahip Sim’ler yaratabilmeleri için sınırsız yaratım olanakları sunuluyor. Bunun olabilmesi için de üçüncü seri için oluşturulmuş yeni bir özellik olan, hayat ve özellik amaçlarına sahip olma seçeneği sunuluyor.

  The Sims 3 içinde bulunan yeniliklerden bir başkası ise, birbirinden kopuk olmayan açık mahallelerin oluşturulmuş olması. Böylece, Sim’ler istedikleri şekilde dolaşabiliyor ve yeni keşiflerde bulunabiliyorlar. Bu açık mahallelerin gelişimi ise sürekli olarak devam ediyor.

  Sim’lerin yüz karakterlerini detaylı olarak değiştirebilmeniz ve oluşturmanız için, eski sürümlerden daha güçlü ve kolay özellikler bulunuyor. Ayrıca oldukça fazla kişilik özellikleri içinden, 5 kişilik özelliğini biraraya getirerek, birbirinden benzersiz Sim’ler yaratabiliyorsunuz. Bu oyunda bulunan her özelliği kişiselleştirebiliyor, iç ve dış mekanların tasarımını bile kendiniz yapabiliyorsunuz.

  Tüm zamanların en çok satan PC serisi The Sims 3 oyununun, bu yazın en çok satan video oyunlarından olması bekleniyor.

  [​IMG]