beyler ben bi siteden the sims 2 univercity indirdim fakat nasıl kuracağımı bilmiyorum...Çünkü kulum anlatımı İngilizce. İngilizcesi İyi Olan Arkadaşların yardım edebilir mi?? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
The Sims 2 University
(all languages)

1) Install DaemonTools
2) Be sure that you don't have installed "clone-cd", "clone-dvd", "alcohol 120%" or "nero virtual drive" on your system
3) Mount Sims2EP1_CD1.iso with DaemonTools
4) Run the autorun from the virtual "Daemontools" CD/DVD-drive.
5) The installation will get started, use key : R44C-HRNL-VUCT-8WAZ-U1G9
6) When the installation is aksing for CD2, mount Sims2EP1_CD2.iso in DaemonTools.
6) When the installation is finished, mount Sims2EP1_1.mir in DaemonTools.
7) Play!!! & have fun!

Cracked & uploaded by HvM (NL)

Can be mounted with alcohol 120 if you don't have Daemontools

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
Fsmf_09 demiş ki:
beyler ben bi siteden the sims 2 univercity indirdim fakat nasıl kuracağımı bilmiyorum...Çünkü kulum anlatımı İngilizce. İngilizcesi İyi Olan Arkadaşların yardım edebilir mi?? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
The Sims 2 University
(all languages)

1) Install DaemonTools
1) DaemonTools u kur
2) Be sure that you don't have installed "clone-cd", "clone-dvd", "alcohol 120%" or "nero virtual drive" on your system
2) sisteminde "clone-cd", "clone-dvd", "alcohol 120%" ,"nero virtual drive" programlarının kurulu olmadığından emin ol.
3) Mount Sims2EP1_CD1.iso with DaemonTools
3) Sims2EP1_CD1.iso dosyasını DaemonTools ile çıkar.
4) Run the autorun from the virtual "Daemontools" CD/DVD-drive.
4) Sanal sürücüden "DT kastediyor" autorunı çalıştır
5) The installation will get started, use key : R44C-HRNL-VUCT-8WAZ-U1G9
5) Kurulum başlıyacaktır, bu seriali kullan : R44C-HRNL-VUCT-8WAZ-U1G9
6) When the installation is aksing for CD2, mount Sims2EP1_CD2.iso in DaemonTools.
6) Kurulum sırasında CD2 yi soracak. DT de Sims2EP1_CD2.iso dosyasını çıkar.
7) When the installation is finished, mount Sims2EP1_1.mir in DaemonTools.
7) Kurulum bittiğinde DT de Sims2EP1_1.mir dosyasını çıkar
8-) Play!!! & have fun!
8-) oyna dur oyna dur 8) ve iyi eğlenceler.

DT yoksa "alcohol 120" programıylada iso dosyalarını açabilirsin.
türkçesi böyle umarım yardımcı olur sana.kolay gelsin

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
zamanım yok o kadarı için.modlar yardımcı olurlar artık.bir kaç site attım mesajlarına bak istersen.

- Resim Silinmiş.

beyler bu hatada tam olarak ne diyo benim anladığıma göre The sims 2 yi sil diyo ama bende zaten yüklü değil :| :| :|

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
kısacası bu ürünü kullanabilmen için The sims2 yüklü olması gerekiyor.burdan şu sonuca varırız.Bu oyunun ek pakedi gibi birşey.Thesims2 olmadan bunu kuramıyorsun sanıyorum.

Dr.Hemlock demiş ki:
kısacası bu ürünü kullanabilmen için The sims2 yüklü olması gerekiyor.burdan şu sonuca varırız.Bu oyunun ek pakedi gibi birşey.Thesims2 olmadan bunu kuramıyorsun sanıyorum.
abi tam tahmin ettiğim gibi bende ingilizce sözlüğünden öyle çevirdim ama indirdiğim sitede açıklamada the sims 2 kesinlikle yüklü olmamalı diyodu ama neyse yinede sağoolll :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
ben senin windowsunun yalancısıyım.o resimdeki yazılan dediklerimden ibaret.ama aranıza girmek istemem senle pcnin 8)

dediğim gibi bu bir ek paketmiş hatta okuduklarıma göre Thesims2 nin ilk ek paketiymiş.demekki neymiş: TheSims2 bulunup pcye yüklenmeliymiş.

Dr.Hemlock demiş ki:
ben senin windowsunun yalancısıyım.o resimdeki yazılan dediklerimden ibaret.ama aranıza girmek istemem senle pcnin 8)

dediğim gibi bu bir ek paketmiş hatta okuduklarıma göre Thesims2 nin ilk ek paketiymiş.demekki neymiş: TheSims2 bulunup pcye yüklenmeliymiş.
biliyorummm anladım zaten : :beer: :beer: :beer: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Yukarı Alt