Arkadaşlar dün gece dc yiyen charımla yeniden giriş yapamadım. Ben de 3 defa SRO yu yeniden ve yeniden yükledim pcde sorun var diyerek. Çünkü diğer charım oyunda kasıyordu sorunsuz. Bugün sabah oyundaki charımın yerine diğerini sokmak için giriş yaptığımda -hem de sağlıklı olduğunu bildiğim pc den- update bildirisi aldım. Yeniden ve yeniden.. Oysa kendi isteğimle çıkmıştım diğer charı sokmak için.. Evet bu yüzden artık sorunu pc da değil SRO da aramya başladım. Hele de sizin yazılarınızı görünce.. Boşu boşuna oyunu kaldırıp yeniden kurdum gece gece kaç defa.. Çok sinirliyim. sin:
Bugün update günü değil biliyorsunuz..

EliteTurk

Aileden
Sunucunun teknik bir arızasıdır yoksa kendileri daha önceden belirtirdi sonuç olarak oyun içinde olanlar DC olmadan kalabiliyor diğerleri bağlanamıyor.. :coffee:

Bende gece oyunda olmama rağmen sabah pc yi resetlediğimde giriş yapamadım. Şu an 10:02 itibariyle giriş yapamıorum. Ama rev6 da server' da oyuncu gözüküyor. Sanırım Türkiye ip lerine özgü bir olay bu. çözüm hakkında bilgisi olan varsa memnun oluruz.

Aynı şekilde bendede update yapılıyo yazıyo ama silkroadın sitesinde güncellemeyle ilgili hiç bişey yazmıyo :(

Yukarı Alt