kaos77 demiş ki:
XER0 demiş ki:
kaos77 demiş ki:
bugun 7. gün 2 tane torqueyi acdım gene o arka planda calısıyor ben artık umudu kesmısım takılıyorum, bi bakdım oda ne mucizemidir nedir girmiş oyuna gerçi girsede bir faydası yok benim return scrullar 1. sayfanın 1. sırasının 3. gözünde değilki hata verecek biliyorum 1 kere başıma geldi. ama su uyur türk uyumaz, hemen torque nin yan sekmesine gectim yeni bir çar açtım 1 lvl bastım oyuna bağlandım return hatasıda vermedi, çünkü sıfır 1 lvl çarda return scrollar istenilen yerde. neyse girdim oyuna hemen premiumu aldım bastım bi caara yakdım oh beee........
1. sayfanın 1. sırasının 3. gözünde olcak diye bir şart mı vardı :?
evet return scrollar 1. sayfanın 1. sırasının 3. gözunde olmazsa torque ile oyuna giremiyorsun, giriyorsunda ben denedım çar oyunda oluyor diger cardan baktım ama oyun ekranı gelmıyor ne hikmetse. hangi amaçla yapılmıs pek aklım ermedi. ama uzun bir hata mesajı yazıyo.
~!BRaH!M~ demiş ki:
premium die bi dalga war ondan alın tekde girio :D
zaten sorunda bu ya premiumu aktif hale getirmek ıcın premium olmadan bağlanabilmek.
Torqueyı bayağıdır kullanıp, sorunsuz bir şekilde oyuna giriyorum. İlk kez bunu duyuyorum. :roll:

Yukarı Alt