abi pasifice muhteşem diyorsan spartacusu gerçekten izlemisin benim izlediğim en mükemmel dizi.

buff demiş ki:
Aşırı sıpoylır içerir
3. bölümde 9 eylülde izmiri işgal ettiğimiz yakıp yıktığımız falan geçiyor

Başlarda band of brothers olabilir demiştim ama o tadı alamadım :cry:
aynen katılıyorum 3 bölüm bitirdi benim için band of brothersin tadı yok

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
2 bölüm izledim dün gece çok sert geçmesede izlenesi bir film.

Hacım bırak tüm dizileri spartacus diyorum başka birşey demiyorum ekşisözlükde yorumları okursan daha iyi anlarsın :) Ben 5 blümüde izledim the pasificin ama diyorum ya the pasific x ise spartacus 5x

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
OreNeN demiş ki:
Hacım bırak tüm dizileri spartacus diyorum başka birşey demiyorum ekşisözlükde yorumları okursan daha iyi anlarsın :) Ben 5 blümüde izledim the pasificin ama diyorum ya the pasific x ise spartacus 5x

onu da izlemeye başlıyorum 8)

Zaten dizinin amacı savaş değil tom hanksin sölediği gibi savaşan askerlerin (Başröldeki 3 asker) psikolojik değişimleri.Savaş onlarda ne gibi bir iz bıraktı.Amaç bu küçük ayrıntılara kafayı takarsanız 1. bölümde kalırsınız.

Türk düşmanlığının yapıldığı bi filmden bahsetmiyormusunuz burda? sözde bölümde konuyla alakasız bi kadın çıkıp Türklerin aleyhine konuşmadı mı ? üstelik kitaptan uyarlanan bu dizideki o sahnede kitapta olduğu halde konulmadı mı?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
spaceee demiş ki:
Türk düşmanlığının yapıldığı bi filmden bahsetmiyormusunuz burda? sözde bölümde konuyla alakasız bi kadın çıkıp Türklerin aleyhine konuşmadı mı ? üstelik kitaptan uyarlanan bu dizideki o sahnede kitapta olduğu halde konulmadı mı?

kuzum ne yapabilirsin ki dünya Türklerden korktuğu için nefret ediyor biz değilmiyiz tüm dünyaya meydan okuyan Osmanlı ile kahramanlıklar yapan bırakta ürksünler bizi her yerde yazsınlar mevzu savaş oldumu gerisi bizler için teferruattır 8)

Yukarı Alt