Kayıt
26 Temmuz 2012
Mesajlar
5.228
Beğeniler
1.398
Şehir
Konak,İzmir


FX Networks imzasıyla ekrana taşınan dizi, Kurt Sutter’ın efsanevi serisi Sons of Anarchy’nin izlerini takip ediyor. The Mayans, yedi sezon boyunca FX tarihinin en çok reyting toplayan dizisi olan Sons of Anarchy’de izleyici karşısına çıkmıştı.

İlk sezonu on bölümden oluşan dizinin yürütücü yapımcılığını Noberto Barba, Kurt Sutter ve Elgin James üstleniyor. Pilot bölümün yönetmen koltuğu ise Noberto Barba’ya emanet. Mayans MC sonbahar döneminde FX ekranlarında prömiyer yapmaya hazırlanıyor.

Mayans MC, Jax Teller’dan sonraki evrende geçiyor. Hapisten henüz çıkan EZ Reyes (JD Pardo), Cali/Mexi sınırında görevlidir. EZ Reyes bir dönemin yıldızı olduğu bu kasabada, yeni kimliğini kabul ettirmek zorundadır.

Mayans MC’nin oyuncu kadrosunda Edward James Olmos, JD Pardo, Sarah Bolger, Clayton Cardenas, Richard Cabral, Michael Irby, Raoul Trujillo, Antonio Jaramillo ve Carla Baratta boy gösteriyor. Geçtiğimiz haftalarda oyuncu kadrosuna Gino Vento’nun da eklendiği açıklanmıştı. Ünlü oyuncu, dizide Nester karakterine hayat verecek.
Kısmi alıntı.
www.beyazperde.com

Teaser
 
Yukarı Alt