Server
Flora
Takımı
Galatasaray
The Losers (2010)

TR: Son zamanlarda izleyecek güzel bir macera filmi bulamadınız mı? O halde filmi mutlaka izleyin, hiç sıkılmadan sürekli artan temposuyla aksiyon dolu bir yolculuk sizi bekliyor. Düşük boyut yüksek kalite farkıyla. Filmin konusu şöyle: Yeni bir görev için yola çıkan tim, Clay (Jeffrey Dean Morgan), Jensen (Chris Evans), Roque (Idris Elba), Pooch (Columbus Short) ve Cougar (Óscar Jaenada)’dan oluşuyor. Ekiptekiler, beklemedikleri bir ihanet ile şoka girerler. Üstelik ellerinde düşmanın isminden başka birşey yoktur. Bu saydığımız tim’in yolu, Aisha (Zoe Saldana) isimli gizemli bir kadına rastlar. Gücünü Aisha’nın zekası ile birleştiren ekip, Max (Jason Patric) adındaki düşmanlarının ardındaki sırrı çözmeye niyetlidir.

Film Detayları:
IMDb: 6.6/10
Yapım: 2010 ~ ABD
Tür: Aksiyon, Dram, Gizem, Macera, Suç
Yönetmen: Sylvain White
Senaryo: Peter Berg, James Vanderbilt
Senaryo (Kitap): Andy Diggle
Yapımcı: Akiva Goldsman, Joel Silver, Kerry Foster, Sarah Aubrey, John Cameron
Görüntü Yönetmeni: Scott Kevan
Filmin Websitesi: http://www.the-losers.com
Süre: 1 saat 38 dk
Gösterim Tarihi: 09 Nisan 2010 (ABD)
Oyuncu Kadrosu: Zoe Saldana (Aisha), Jeffrey Dean Morgan (Clay), Chris Evans (Jensen), Idris Elba (Roque), Columbus Short (Pooch), Jason Patric (Max), Holt McCallany (Wade), Peter Macdissi (Vikram), Óscar Jaenada (Cougar), Tanee McCall (Jolene)

Ekran Görüntüleri | Screenshot

Biraz önce izledim hafif basit bir film ama deli film müdavimleri için izleyecek birşey bulamıyorsanız ben gibi oturup bunu izleyebilirsiniz tatlı bir film notum 5.3/10

Yukarı Alt